Příspěvky uživatele - 16.250

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vodnice, 4.8.2013
Moc hezke mrkve. To vam vyrostlo tolik mrkvi v tom jednom kyblu? To zasnu. Jake bylo slozeni pudy? Popripade jake hnojiva? Dekuju :) K vodnici - co takhle prejit na turin :)
Datlovnik - pestovani ze semene, 2.7.2013
Semínka mám z eshopu Semena-rostliny.cz a pokud dobře vidím je tam psané datlovník pravý, navíc když si to jak říkáte vygooglíte najdete hned několik článků o tom že se u nás běžně pěstuje jako dekorativní rostlina..tak teď nevím kdo by si měl volat... celý příspěvek >
Datlovnik - pestovani ze semene, 28.6.2013
Dobrý den, já jsem zasadila Datlovník Pravý. Na stránách prodejce píšou, že se hodí do interiéru, protože nedorůstá takové velikosti a jsem spokojená, žádný obr to zatím není. Jo a taky na něm rostou plody, ale těžko říct jestli jde o stejný druh... celý příspěvek >
Pěstování strelície, 26.6.2013
Dobrý den, já pěstuji strelícii na JV straně a musím říct, že se jí zatím daří velmi dobře :)
Elektrický křovinořez Sharks SH 38 (SHK 348), 19.4.2013
Nemuzu na netu nikde najit nejake nazory na tento krovinorez. Muzete ho doporucit, nebo naopak, nebo neco jineho v teto kategorii? Moc dekuju za nazory.
Modré brambory, 1.4.2013
Tak jak to tak čtu, tak se vyplatí jít spíše do fialových brambor než do zlata. Já kupoval za 50kč/kg. Ať žijí tyhle super, hyper shopy a jejich ceny.
Modré brambory, 26.3.2013
Já je kupoval na webu Zahradnictví ŠMAK. Ovšem jsou za vyšší cenu.
Roubovaní melounu na indickou okurku, 20.3.2013
Ano, podnož pro melouny Atlas je z rodu lagenaria a díky šlechtění má s melounem kromě jíného i dobrou afinitu. Ovšem jak bude meloun srůstat s klasickou lagenárií, v obchodech, jak je již uvedeno výše, nazývanou jako indická okurka, je otazné. Stojí... celý příspěvek >
Boscova lahvice, 3.2.2013
Asi před rokem jsem pátral po téhle pruhované hrušce a nabízeli ji na nějakých německých či rakouských stránkách (zkusím dopátrat). Cena byla podle velikosti 28 či 38euro. Pan Pešek ji má v matečnici, ale pouze mladé stromky. Tedy buď objednat ze... celý příspěvek >
Uskladnení semen - škodí mráz?, 29.1.2013
Tak pokud jsou semena dobře vysušená, tak bych řekl, že mráz klíčivost spíše uchová. Pokud je dáte do mražáku na -18°C, tak by to mělo klíčivost o několik let prodloužit ovšem za předpokladu, že mráz bude trvalý, tedy nebudete s osivem hýbat a... celý příspěvek >
Melounoviště 2012, 5.8.2012
U velmi ranných odrůd, které i rychle přezrávají, se v zásadě sklízejí plody se zelenou stopkou.Jelikož suchá stopka značí již většinou přezrálý plod. Pozdní odrůdy vydrží na záhoně ve správně zralém stavu podstatně déle.
Jabloň usychá, dírky v kůře - škůdce?, 23.7.2012
Jedná se o brouka Drtníka - zřejmě ovocného. Je to druh kůrovce který (spolu s larvami)  jako u smrků vyžírá žívé dřevo -lýko a strom může uschnout. Bojovat se proti tomu moc nedá. V odborné literatuře se dočtete, že napadený strom je nejlépe... celý příspěvek >
Čerpadlo do sudu - k zalévání, 18.6.2012
Čerpadlo Al-ko Rain 2500 použíévámřadu let, bez problému. Za cenu cca 1100,- kč se vyplatí pro běžné využití v zahradě, ale nečekejte žádné zázraky v podobě tlaku, či množství přečerpané kapaliny. AB
Listy na paprikach?, 4.6.2012
No tak já bych řekl, že je to reakce na přehnojení dusíkem. Tmavě zelené a kroutící listy dusík umí.
Bilance 18.5 - mráz, 22.5.2012
Tak ořešáky šustí jak na podzim, peckoviny jsou ze sta procent fuč, broskev ač tak nevypadá tak taky - plůdky jsou gumové, jabloně tak na 95% zmrzlé (nejlépe zatím vypadá spartan, naopak průsvitné dopadlo asi nejhůř), stejně jako hrušně, kdoule a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika