Příspěvky uživatele - 77.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Umělě světlo při zimování, 1.8.2016
Moc děkuji, jde mi přesně o to přisvítit v klidovém režimu v zimě ve sklepě, kde je jedno mizerné okno, letos část muškátů skončila vytažených na tenkých stopičkách a než se rozjely, musela jsem je dát do obytných místností :-) což je teda masakr,... celý příspěvek >
Umělě světlo při zimování, 29.7.2016
Tak to si nemyslím, kdyby stačila led žárovka, ta skoro nic nežere, ale vzrostlé oleandry a boulganvilie, palmy a plodící citrusy se budou dokupovat těžko :D a 150 zonálek je taky docela paleta :D Jen nevím, jestli stačí jakékoliv světlo nebo musí... celý příspěvek >
Umělě světlo při zimování, 29.7.2016
Přátelé, zjistila jsem při pohledu na zahradu a na okna v garáži a suterénu, že zimování balkonovek bude letos prostorový problém :) Oken málo, rostlin moc, některé už i dost narostly. Říkala jsem si, že bych jim mohla přisvítit a dát je na zem.... celý příspěvek >
Nápoj z bazových kvetov - poznáte recept?, 5.6.2016
Loni jsem dělala, už přesně nevím recept, davaly se tam i suché kvasnice. Zkuste na google bezová limonáda a určitě najdete :) já pak zkousim co najdu. Letos hsem ještě nezačala hledat :)
Muškáty po zimě, 25.3.2016
Hezký začátek jara! Jdu k Vám na radu. Loni jsem si vypěstovala muškáty ze semínek. Na podzim jsem část nestihla uklidit včas, takže namrzly. Ostříhala jsem je, zazimovala. Teď jsem je vyndala a mají samozřejmě nové, ale úplně světlé a vytahlé... celý příspěvek >
Kde koupit polokmeny či vysokokmeny, 9.10.2015
Moc děkuji za rady, zítra zajedeme do Jaroměře, když nebude co by se nám hodilo, zkusím tu ovocnou školku. Snad se nám zadaří.
Kde koupit polokmeny či vysokokmeny, 26.9.2015
Chtěla bych zalozit na pozemku v Orlickych horach ovocný sad, ale s ohledem na povetrnostni podmínky a snehovou nadílku bych chtěla polokmeny nebo vysokokmeny a nemůžu najít vhodného prodejce ideálně v okolí Podhůří Orlických hor. Všude jsou dostání... celý příspěvek >
Přesazení višně, 19.9.2015
Zkusime a uvidime. Budu postupovat podle rady. Děkuji
Přesazení višně, 15.9.2015
Je na špatném místě, pod svahem a přerostla jí okolní vegetace, včetně sousední, takže nemá žádné světlo, višně zatím měla asi tři, takže když nepřežije, škoda, ale stejně z ní nebyl žádný užitek...
Přesazení višně, 6.9.2015
Hezký den, máme pět let zasazenou višeň, krsek, ale na tom místě se jí nedaří. Chtěla bych ji zkusit přesadit, poradíte mi prosím nejlepší dobu, případně nějaké tipy a triky, aby přežila? Děkuji Petra
Muškáty ze semínek, 27.2.2015
Moc děkuji za všechny rady. Teď už je snad vypiplám
Muškáty ze semínek, 27.2.2015
Ještě moc prosím o radu, jestli rostlinku zasadit trochu hlouběji než jsou teď, jako třeba rajčata sázím až po první lístky nebo jen prepichnout a zasypat do výše kořínků? Nikde jsem o tom nic nenašla... :-) děkuji za shovívavost :-) a vstřícnost...
Muškáty ze semínek, 26.2.2015
Děkuji, zvolím jeden z nich.
Co teď s rychlenými cibulovinami a primulkami?, 26.2.2015
U nás už je zem docela rozmrzlá. Když mám hyacinty, primule nebo narcisky s modřenci doma, tak jakmile odkvetou, dám je do trávníku nebo do záhonu :-) Na nic nečekám, hned je tam dám a ony rostou a kvetou, tulipán se mi dokonce rozrostl už do trsu...... celý příspěvek >
Muškáty ze semínek, 26.2.2015
Já už mám u většiny jeden pravý lístek, někde už leze druhý, tak je chci o víkendu přesadit, ale nejsem si jistá, jestli už mají přijít do substrátu pro muškáty a nebo ještě do toho pro výsev. Spíš se kloním k tomu muškátovému, kvůli živinám... Nikdy... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika