Příspěvky uživatele - 185.4

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Broskev na myrobalánu, 23.6.2016
Broskvoně jsem začal pěstovat na St. Julien a jsem s tím maximálně spokojený.
Ochrana hroznů proti ptákům, 4.11.2015
Site se celkem ujmuli, je potreba hledat a na internetu jiste najdete to nejvhodnejsi co vam bude vyhovovat.Jsem spokojen ze siti od Zahrady Bobr. Na pergolach a nebo, kde sit nelze pouzit se mi celkem osvedcily pytliky z bile netkane textilie. Ja je... celý příspěvek >
Dušičková - legenda nebo skutečnost, 22.10.2015
Tento rok byl proste vyjimecny a neni receno, ze ten nasledujici nebude stejny. Jiz v jinym vlakne jsem psal, ze v palirnach jsou celkem rozhozeni z toho ,jak to tece. Clovek si rekne, ze pri tom pocasi vse bude driv, ale paradoxne svestky si... celý příspěvek >
Jakou vybrat odrůdu na pálení?, 21.10.2015
Tak to pridejte... letos je vyjmecny rok.Dneska pri paleni se stal zazrak. 100 l kvasu a vypaleno 11 l 72,6 %. Sedli jsme si na prdel vsichni, vcetne palice. Smes Cacanska Lepotica, Oulinska a Althanova renglota. Vse zastoupeno v jedne... celý příspěvek >
Saint Julien A vs Myroblan, 13.9.2015
podnože pro švestky St. Julien A - vegetativně množená slivoň, vhodná do teplejších oblastí s dostatkem vláhy, sucho nesnáší, oproti Myrobalán oslabuje růst stromu o 35 až 50%. Podnož vhodná pro čtvrtkmen a polokmen. Myrobalán - je značně... celý příspěvek >
Toptaste, 4.9.2015
Rekl bych, ze svestkovy destilat je dobry ze vsech polosvestek a nekterych odrud ryngli.Pokud je zalozen kvas ze zralych plodu a je dobre vypalene, tak svestkovy destilat poznate a je celkem chutny.U destilatu z polosvestek mi vzdycky chybela ta... celý příspěvek >
Althanova renklóda - problém s plody, 30.8.2015
Althanova renghlota opet jako loni.Mirne preplozena, plody chutne.Doplnim tim becky od Lepotic a Oulinske. Ohledne vcel na rynglich a svestkach.Vcely se zivi pouze stavou z plodu a zadnym zpusobem nenapadaji zdrave plody.Plody jsou napadene ptaky... celý příspěvek >
Top Gigant, 27.8.2015
Suhlasim s Petrem. Topgigant sladka svestka v plne zralosti a slupka mirne kyselkava.Nejake plody jsem uz degustoval na ty nejvetsi cekam.Samozrejme stromek zasazeny u plotu, kde nelze prehlednout. Diky sve cukernatosti se bude hodit do svestkoveho... celý příspěvek >
Nedostatečně vyvinuté hrozny, 26.8.2015
Tady jsem neco vyhrabal... cituji Nasazování bobulí neprobíhá u všech odrůd bez obtíží, často se stává, že část nebo většina či všechny kvítky opadnou. Může to být ještě před kvetením, během něho nebo mohou opadnout drobné bobulky po odkvětu.... celý příspěvek >
Nedostatečně vyvinuté hrozny, 26.8.2015
To same mam u Demetry, Talismanu a Novyj podarek zaporozi. U jinych odrůd jsem to nezaznamenal. Osobne to pricitam mladym rostlinam. Budu sledovat pristi rok kvalitu opyleni a zkusim zvysit davkovani hnojeni na list asi intervencnim Substralem na... celý příspěvek >
Daple dandy pěstování, 26.8.2015
Dapple Dandy bylo v Ostrohu staženo z prodeje. Stejně, tak jak Aprimira. Byly mi nabídnuté peníze a nebo náhradní strom dle mého výběru.Stejně tak mi bylo vysvětleno, jak k tomu došlo a celkem to chápu, že prodejce není sadař a nemůže každou... celý příspěvek >
Čačanská lepotica, 23.8.2015
Na Lepotici nedam dopustit. Pravidelne vynosy, pohledove nadherne kousky.Je pravdou, ze Lepotice citlive reaguje na mene slunecne dny v posledni fazi dozravani.Pokud je plod zeleny a prsi, je to dobre. V dobe kdy zacina Lepotice fialovet, potrebuje... celý příspěvek >
Daple dandy pěstování, 23.8.2015
To co prodava Ostroh urcite Dapple neni. Udajne to byl 100 procentni dobry zdroj z PL. Jsem uz celkem zdrave nastvan co se tady deje, jak jsou lidi sizeni.V pondeli volam do Ostrohu az si prijdou to sve Dapple vykopat a prestanou sidit zakaznika.... celý příspěvek >
Vistarich, 19.8.2015
Vistarich mi dozraje pristi tyden a musim konstatovat, ze pohledove asi nekrasnejsi a nejvetsi broskve.Fotky az u ochutnavky.
Vinná réva co stím?, 9.8.2015
Mam dotaz. Jak bojovat s hraskovitosti bobuli. Je to nedostatek nejakeho stopoveho prvku, mlade rostliny...?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika