Příspěvky uživatele - 34.50

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zarytí listí řepy, 11.10.2017
zdravím zahrádkáře, myslíte že je vpohodě zarýt listí řepy (krmné)? Rolzloží se do jara? Bude to vpohodě?
Paprika beraní roh, 19.6.2013
Samozřejmě, že tohle vím, jen jsem narazila na jedné akci na tyto papriky naložené jako okurky ve sladkokyselém nálevu a byly k masu a strašně moc nám to chutnalo. Myslím si, že kdybych je zasela rovnou do skleníku, že by mohly vylézt a klidně až... celý příspěvek >
Paprika beraní roh, 19.6.2013
dobrý den, chci se zeptat, zřejmě je už pozdě na vysetí papriky beraní roh do skleníku??? nebo když zaseju do kelímků, nechám za oknem a pak dát do skleníku?? Na podzim bych je ráda zavařila, jsou výborné...
Papriky - klíčivost semen, 7.2.2013
Máčím, 24 hodin v lignohumátu
Vysev semien, 18.1.2013
Chystám se tento víkend zasít papriky. Už je máte zaseté nebo je podle vás ještě brzy? V loni jsem je sela poslední víkend v lednu.
U vám také raší česnek?, 8.1.2013
Teď v neděli jsem zkontrolovala záhon s česnekem a s hrůzou zjistila, že se na něm současné počasí podepsalo. Česnek už je venku, cca 2 cm. Sázelajsem ho na konci listopadu. A teď jesti se opět vrátí zima a mrazy, tak aby to nedopadlo jako loni,... celý příspěvek >
Roubování, 2.1.2013
Dobrý den,   na jaře bychom chtěli přeroubovat starší jabloň. Nemá chutné plody a trpí hořkou pihovitostí. Mám možnost roubů Gloster od rodičů, ale raději bych sehnala Topaz (je více rezistentní). Nemáte někdo možnost zaslat (prodat)... celý příspěvek >
Nevítaný návštěvník/ce, 10.12.2012
nevíte co nejlépe na myši které k nám lezou od sousedů?? - máme společné střechy a sousední dům je celkem dezolátní a dostávají se k nám přes střechu - nějaká škvíra se vždy najde.. - a pak se dostanou do izolace pod střechou... používám jed... celý příspěvek >
Svetle fleky na listech vinne revy, 25.6.2012
použil jsem DITHANE - nevím jestli je to systémový prostředek...
Svetle fleky na listech vinne revy, 22.6.2012
Dobrý den, včera jsem ve 20hod postříkal proti plísni a za cca 5 hodin celkem slušně zapršelo.. - myslíte že účinek postřiku nějaký bude?? nebo raději hned znovu postříkat? a ještě dotaz co použít při malém napadení plísní - aby se dále nešířila?... celý příspěvek >
Solární ohřev u Azura 400de Luxe, 18.6.2012
dobrý den, co říkáte na solární ohřev co je teď všude nabízen - taková polokoule... píší že je vhodný pro nadzemní bazény (netuším proč...).
Pieskovanie a dosievanie, 18.5.2012
Dobrý den, dospěl jsem také k tomu že budu provádět pískování trávníku ale napadlo mne zda při sekání nebude písek vtahován do sběrného koše... - asi hloupý dotaz ale zdá se mi písek jemný (a tím i lehký) nebo dojde po zálivce k jeho "propojení" se... celý příspěvek >
Kvetení vinné révy, 14.5.2012
Dobrý den, co by jste mi poradili na žluté listy révy? zatím réva raší a je OK ale v průběhu vegetace začne žloutnout a listy se zmenšují a zasychají, o hroznech ani nemluvím.. Chtěl bych něčím postříkat abych tomuto předešel. Moc děkuji za všechny... celý příspěvek >
Redukce koruny meruňky, 15.3.2012
kdy začít s řezem meruňky? v době květu nebo dřív? mám rány (větší)zamazat štěpařským voskem?
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika