Příspěvky uživatele - 31.135

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hrušeň Chojuro, 10.12.2012 Obsahuje fotku
A ešťe jeden
Hrušeň Chojuro, 10.12.2012 Obsahuje fotku
Ešte nejaké foto.   Stano
Pozdně zimní rezistentní odrůdy - hodnocení, 10.12.2012 Obsahuje fotku
Na obrázku je 3 ročný stromček. Stano
Pozdně zimní rezistentní odrůdy - hodnocení, 10.12.2012
Pinovu pestujem od roku 2004.Rodivosť je pravidelná, veľmi vysoká, nutná prebierka.Plody sú veľkostne vyrovnané, pri veľkej násade sa iba mierne zmenšia bez toho aby sa to odzrkadlilo na kvalite.Vhodný je silnejší podpník, aspoň M26.Ja ju mám na M9 a... celý příspěvek >
Jablko podobné James Grieve, 23.8.2012
Zmuštovať iba brakovité jablká kôli šťave typu,,Zelené jablko" ma nenapadlo.Nápad to nie je zlý a určite ho vyskúšam. Stano
Jablko podobné James Grieve, 23.8.2012
Pokiaľ má jablko chuť ktorá sa rovná repe, tak ani s pridaním cukru z toho neurobíte nič čo by bolo chutné a stálo za to sa vôbec z tým zaoberať. Stano
Jablko podobné James Grieve, 23.8.2012
Aj základná odroda J.Grieve má pekne vyfarbené(asi do polovice),veľké plody, pokiaľ je strom dobre ošetrovaný a k jablčkam sa dostane slnko.Tipujem že známy má neošetrovaný vysokokmeň bez prebierky.Táto odroda pri veľkej úrode, a nedostatočnom... celý příspěvek >
Prve merunky už dozrievaju, 24.7.2012
Pre Petra: Leskora začala tohoto roku dozrievať u nás20,6,Sylvercot23-24.6 a Orangered 1,7 teda asi 10 dní po Leskore.Myslím si že dozrievanie môže odhadom 2-3dni kolísať podľa zaťaženia. Stano 
Prve merunky už dozrievaju, 24.7.2012
Pokiaľ je dobre zapestovaná koruna a strom má zdravý rast bez nadmerného glejotoku je lepšie porozmýšľať o preštepení.Je však treba to rozložiť na 2 roky(práve pre ten glejotok).Úrodu som mal už na 2 rok a v každom konári inú odrodu.V prípade... celý příspěvek >
Hrušeň Bohemica, 3.5.2012
Na tejto stránke nie je nič čo by príspevok MV nejako vyvracalo.Paľo, ten neustály nesúhlas z názormi MV je už trápny a tejto diskusii nijako neprispieva. Stano 
Odrůda jabloně Jonagored - pěstuje někdo?, 14.4.2012
Jonagored Supra a napr.Jonagored Morren by mali byť mutácie Jonagoredu ktorý je mutáciou Jonagoldu.To je ale nepodstatné.Dôležité je to že má oproti Jonagoldu podstatne lepší zdravotný stav.Čo my na tejto odrode vadí je priam kolmé nasadzovanie... celý příspěvek >
Končiarky - chutná droda podobná Zvonkovému, ale netrváca, 23.1.2012
Jedná sa o odrodu Hontianska končiarka.Podľa Hričovského pomológie sú synonymá tejto odrody :Rozmarinapfel, Rozmarin d´Entz..Skladovanie je dlhšie ako do Vianoc no dobre vyzreté plody už mesiac po zbere strácajú vôňu a arómu, ktorou sú jedinečné a... celý příspěvek >
Velbora (dotaz), 3.12.2011
Pestoval som na jednej záhrade vedľa sebaVehardu, Velboru,Vesprimu a Vestar.Keďže zrejú všetky v jednom období neraz sme ich s priateľmi alebo so susedmi porovnávali a v 90% to vždy vyhrala Velbora či už podľa vzhľadu alebo chuti. Stano
Určení pohlaví jedlého kaštanu, 12.11.2011
Gaštanovník siaty je jednodomá rastlina, čiže na jednom strome sú zastúpené oba druhy kvetov.To čo potrebujete je ďalší gaštanovník v blízkom okolí, najlepšie inej odrody.
Jabloň rozela, 25.10.2011
Pri malej úrode na M9 a silnejšom podpníku(A2,semenáč-pri prvých úrodách) je pehovitosť Topazu bežná. Stano
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika