Příspěvky uživatele - 31.135

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaké používáte postřikovače?, 17.8.2010
Neviem či som to správne pochopil ale téma má názov,,Jaké používáte postřikovače´´ a nie rosiče!!!Na otázku či niekto porovnal dva postrekovače ohľadne úspory postr.kvapaliny som odpovedal iba z vlastných skúseností.Stano P
Lis na ovoce - vyroba mostu/stavy, 17.8.2010
Dovolil by som si malú opravu.Terkelica sa hovorí pálenke z hroznových výliskov a pokiaľ do jablčných výliskov nepridáte aj nejaký cukor tak výťažnosť bude veľmi, veľmi malá.Stano P
Jaké používáte postřikovače?, 17.8.2010
Používam už 3 roky 16l postrekovač Matabi.Porovnávať ho s napr. talianskym Rosy ktorý som mal pred tým je ako porovnávať Trabant s Mercedesom.Kúpil som ho síce za 2500 sk ale pre stredne veľkú záhradu(20 árov) a nižšie a stredné tvary plne... celý příspěvek >
Ošetření staré zanedbané révy, 15.4.2010
Riešil som tento istý problém.Po očistení kmeňa od starej kôry som každý ker zmladil na prvý dobre vyvynutý výhon od koreňa na ktorom som nechal asi 8 očiek.Už v prvom roku narástli na kmeni zo spiacich očiek výhony z ktorých som na druhý rok... celý příspěvek >
Lze roubovat hrušeň na jabloň?, 10.4.2010
Dovolil by som si opraviť p.Vysloužila pretože Wiliamsova má zlú afinitu z dulou a vyžaduje medzištepenie.Je pravda že mnohé škôlky to ignorujú a takýto výpestok je problém zohnať.Ja to riešim tak že kúpim Konferenciu na dule a po roku ju preštepím.... celý příspěvek >
Bělomasá broskev, 6.4.2010
Iba na okraj-1.to viazanie je príliš tesné a aj nesprávne prevedené(ja ho používam iba na príliš veterných miestach)2.verím že po odfotografovaní ste stromček ešte upravili rezom. Pekný deň praje Stano.
Bělomasá broskev, 27.3.2010
Táto téma má názov,,Bělomasá broskev" a to Redhaven určite nie je.
Bělomasá broskev, 27.3.2010
Mám dobré skúsenosti z odrodou Albatros.Je skorá, ide zle od kôstky, plody sú stredne veľké výbornej chuti podobnej odrode Luna z ktorej je vyšľachtená.Ponúka ju na Slovensku napr.Plantex. Pekný deň praje Stano.
Okus stromků zvěří, 4.3.2010
V jednom príspevku som už radil natrieť kmeň vápnom z prídavkom Kuprikolu.Pokiaľ náter neodpadne, alebo ho nezmyje dážď tak do toho žiadna zver nebude hrýzť pretože ten Kuprikol z toho cíti.Dalšia možnosť je natrieť kmene prípravkom Pellacol alebo... celý příspěvek >
Slivovice, 3.2.2010
Ten žltý nádych by mnohý určite privítali, a však nie je nič horšie ako pálenka ktorá prišla na dlhší čas do styku z korkom.Pil som viac ako 20-ročnú hruškovicu a bola vynikajúca.Záleží čo do tej fľaše dáte. Stano
Okousané jabloně, 27.1.2010
Tiež súhlasím z riešením p.Vysloužila, avšak na rozdiel od predchádzajúcich pisateľov by som sa nezaoberal obaľovaním kmeňa ale prevenciou.Robím neskorý postrek Kuprikolom proti chorobám kôry a dreva+od polovice decembra náter vápenným mliekom z... celý příspěvek >
Pozdní odrůda jabloně, 16.1.2010
Podľa môjho názoru, optimálne ošetrovaný, z dobrých polôh a čo najneskôr obraný Idared je chuťovo oveľa lepší.Je síce trochu náchylnejší na chrastavitosť, no pri nižšej úrode netrpí múčnatením a škvrnitosťou dužiny. Stano
Hanita, 15.1.2010
Klasterosporióza (dierkovitosť listov a škvrnitosť listov)
Hanita, 15.1.2010
Hrdzu slivky a klasteriosporózu.Nakoniec ešte úrodu každoročne zredukuje monilióza.Po 4 rokoch trápenia bude na jar preštepená Tophitom. Pohodu praje Stano.
Zelena rengloda, 19.11.2009
Zo Zelenej ringloty je pálenka výborná,ľahko rozpoznaťeľná od bežnej slivovice.Pokiaľ mám dostatok úrody na samostatný kvas tak ju pálim vždy osobitne. Stano
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika