Příspěvky uživatele - 102.120

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
rybíz, angrešt, 15.9.2008
Chtěla bych se zeptat, zda je i na podzim ještě vhodná doba na vyazení angreštu a rybízu. A můžete mně někdo poradit některé rezistentní odrůdy?
živý plot, 15.9.2008
Potřebuji vyplnit mezeru mezi keři. Mám vysazenou komuli davidovu a zlatici. Je mezi nimi mezera 3.5 m. Můžete mně někdo poradit, čím by bylo nejvhodnější tento prostor vyplnit? Zasazené keře jsou zatím asi 60 cm vysoké. Je to u drátěného plotu a... celý příspěvek >
zásilková zahradnictví, 3.9.2008
Musím taky připsat svoje zkušenosti - zatím jsem brala jenom od Sieberze a musím říct, že jsem byla spokojená. Cena je sice vyšší, ale kupuju jenom to, co jinde neseženu. Jinak balení a termín dodání naprosto v pořádku a veškeré dotazy odpoví... celý příspěvek >
Skalka z bylinek, 14.7.2008
Asi už to nebude aktuální, ale mám taky bylinky na skalce, vysadilo jsem všechno, co se mně líbilo - tymián (několik druhů), meduňku, oregano, levanduli, šalvěj, mátu, yzop - když to všechno kvete a voní, tak je to prostě nádhera.
Nenáročné skalničky mezi skupinku kamenů do předzahrádky?, 14.7.2008
Mám skalku ve svahu, kde je i mulčovací kůra a vzhledem k tomu, že se mně to zdálo moc smuté a fádní, tak jsem vysazovala letos i sklaničky. Chytlo se a roste všechno - mám tam kakost, heřmánek, delospermu, tařici, levanduli, vlčí mák. Sem tam nějaký... celý příspěvek >
skalka ve svahu, 10.6.2008
Před rokem jsem řešila úplně přesně stejný problém jako vy. Zůstala nám zemina a řešili jsme to skalkou. Mám ale jenom jižní stranu. Před domem je terasa a ze tří stran obklopená zeminou. Na jednu stanu jsem vysadila všechny možný druhy bylinek -... celý příspěvek >
Trvalky na slunné stanoviště, 10.6.2008
Já jsem si založila skalku loni, mám ji situovanou na jih a letos je neuvěřitelně rozrostlá. Daří se tam všem bylinkám, šalvěj a meduňka má na výšku skoro 80 cm a levandule tak 1,20 m. A to byla loni taková ta klasická rostlinka, jak prodávají v... celý příspěvek >
Pěstování rajčat a mochyně peruánské u sebe, 10.6.2008
Možná už píšu moc pozdě, ale četla jsem, že se nedoporučuje vysazování mochyně v blízkosti paprik, ale bylo to z důvodu sprašování. Může dojít k ovlivnění chuti u paprik nebo naopak, to už si přesně nepamatuju.
Tomel japonský, 9.4.2008
Dobrý den, objednala jsem si u Sieberze tomel japonský, zásilka dnes přišla, ale zjistila jsem, že některé větvičky jsou ulámané. Bude to vadit? Nemám zkušenosti se stromky. Děkuji za odpověď, případně radu.
Andělské zvony, 5.2.2008
Dobrý den, asi už to nebude aktuální, ale pokud stále ještě sháníte semena durmanu, mám jich tolik, že nevím, co s tím.V případě zájmu, mně můžete napsat na adresu Vlastamikulasova@seznam.cz.
cibuloviny - a co po nich?, 24.1.2008
Dobrý den, tak ten váš nápad na spletení listů do copánku se mně zdá naprosto skvělý a hned letos to udělám stejně. Včetně vysazení afrikánů před ně. Chtěla jsem si je vysadit a přemýšlela jsem kam, takže díky vám mám hned dvě mouchy jednou... celý příspěvek >
zásilková zahradnictví, 6.11.2007
Se Sieberzem mám také dobré zkušenosti. Zásilka přišla dobře zabalená, pěkné rostlinky,při potvrzení objednávky návody na pěstování. Objednávám už po druhé, potřebovala jsem od nich nějakou informaci, hned druhý den jsem obdržela odpověď. Jsem moc... celý příspěvek >
Tomel japonský (Dyospiros kaki), 5.11.2007
Tomel nabízí z katalogu Sieberz a i na osobní kontakt tvrdí, že se dá vysadit ven natrvalo, jako kterýkoliv ovocný strom. Už jsem od nich něco brala na dobírku a byla jsem spokojená.
Tomel japonský (Dyospiros kaki), 2.11.2007
Chtěla bych se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s pěstováním tohoto stromu u nás. Máme možnost koupit rostlinu v nádobě, výška asi 60 cm. Ale vzhledem k poměrně vysoké pořizovací ceně, mám strach, jestli je vhodná do našich podmínek.
Kterou popínavku na terasu?, 25.9.2007
Jsem taky laik a řeším podobný problém. Vysadila bych trubač, vypadá krásně a viděla jsem ho růst i v květináči. Jinak můžete použít i břečtan, ten  rychle roste a má tu výhodu, že na zimu neopadá.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika