Příspěvky uživatele - 255.25

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nákup drtiče jablek, 8.11.2012
Ano, vyrábí jej pan Jaroslav Volný a bydlí ve Studénce, Družstevní 99, okr. Nový Jičín.
Nedozrálé rajčata, co s nimi?, 26.10.2012
Někde jsem to slyšel, vyzkoušel a funguje to: Nedozralé zelené plody rajčat po aklimatizaci doma na parapetu okna kde svítí sluníčko vložím do mikroténového sáčku s několika zralými jablky a zhruba do týdne zčervenají, jsou k jídlu a chutné. Poměr... celý příspěvek >
Nákup drtiče jablek, 26.10.2012
Mám.Koupil jsem jej a mohu hodnotit. Výhody: Lehký drtič, dobře se přenáší a přes destičku přímo drtí do nádoby. Po krátkém zapracování celkem spokojenost, nevýhody jsem výrobci oznámil a prej jsem byl první, co má připomínky:1/ na malé ovoce dobrý,... celý příspěvek >
Lis na ovoce, 15.9.2012
Tak jsem ji tu ždímačku právě objednal a jen malej dotaz a sice jakou tu plachetku do této ždímačky používáte nebo z čeho a v jakém rozměru si ji vyrobit? Děkuji předem za radu. S pozdravem Josef G.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika