Příspěvky uživatele - 63.253

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaké čerpadlo na čerpani deštove vody z IBC kontejneru, 4.11.2012
Dobrý den Sháním kvalitní ponorné čerpadlo na čerpaní deštové vody z IBC kontejneru.Měl jsem zakoupené v Globusu, ale přesně po dvouleté záruce odešlo stálo cca 1500kč a tak žádam o radu jaké kvalitní čerpadlo koupit cca kolem 4tis kč nejsem tak... celý příspěvek >
Beruška i na svilušku?, 13.8.2012
zkusím příští rok, jestli do tý doby nepřijdu na něco jiného, a le ted do města nepojedu, tak jsem myslela, jestli není něco, co mohu zkusit na ně z domácích surovin (popř. něco co má jednota) a nestojí to moc... ty okurky už jsou dosti napadené a... celý příspěvek >
Beruška i na svilušku?, 11.8.2012
Někde jsem četla, že na svilušku funguje i slunéčko sedmitečné, máte s tím někdo zkušenosti? Dneska jsem do skleníku dala asi 100 berušek, a le myslím, že ulétly, tak nevím, jestli to má cenu opakovat... Jinak jaká babská rada by mohla pomoci,... celý příspěvek >
Sviluška na nakladačkách, 31.7.2012
co prosím na nakladačky, které napadla sviluška? mám jen Omite 30W a ten má OL 5 dnů, co s kratší OL? jestli teda něco takového existuje, po 5 dnech jsou okurky přerostlé...
Keříčková rajčata neploděj, 18.7.2012
Máme keříčkový rajčata ve skleníku a nechtějí plodit, měli by to být rajčata do skleníku. nevíte co by jim pomohlo, na 6 rostlinkách bylo mnoho květů, ale jen 1 rajčátko vzniklo...
Žloutnutí malých okurek?, 9.7.2012
neměla jsem mšice na okurkách ale na paprikách, který jsou hned vedle...
Žloutnutí malých okurek?, 8.7.2012
moc děkuji za odpovědi, žloutnou jen některý, cca 1-2 na 1 rostlině. Jen jsem se bála, a by to nebyla nějaká nemoc, zatím jsem jen střčíkala proti mšicím, jiank proti žádný plísni nic (pěstuji 1. rok a zatím to nepoznám na 100% ale na druhou stranu... celý příspěvek >
Žloutnutí malých okurek?, 7.7.2012
žloutnou mi malinké (zatím kvetoucí) okurky. Jak nakladačky tak hadovky. žádný postřik jsem ještě neprováděla, Hnojila jsem konským hnojem (máme vlastní takže žádné herbicidy nejsou v hnouji). Nevíte čím to je? a Myslíte, že u nakladaček, které mám... celý příspěvek >
Výběh pro slepice, 24.1.2012
já zase skřípu petlicí na brance u výběhu..výsledek stejný  známí zase mrská bičíkem..jsou to chytré holky H.S.
Slepice pelíchají v zimě, 24.1.2012
Také mě postupně pelichají a to docela od základu, ale vše jim jde peměrně rychle, jedna už je skoro komplet dopeřená (hezky ztmavla) další v půli dopeření a dvě pelichají..první už zase snáší, prostřední nic a poslední asi donáší  Nevěšte... celý příspěvek >
Uskladnenie na zimu, 15.10.2011
Benzín ven, můžete i nastartovat a nechat dojít, tak docílíte téměř suchého karburátoru..Vyšroubujte svíčku a nakapejte trochu motorového oleje do válce, párkrát protáhněte, někdo radí nechat píst v místě komprese. nandejte svíčku a lehce dotáhněte.... celý příspěvek >
Liheň na drubež Bioska monoplast 60, 13.10.2011
Dobrý den, prosímvás jak jsou na tom líhně opos Chrudim?
Slepice žere vejce, 10.10.2011
dá se slípkám přidávat vápník ve formě vyhašeneho tvrdého a suchého vápna?(stavebního) nerad bych něco pokazil.. mají sice plastin a semtam skořápky, ale asi jim to nestačí, skořápek je vážně málo a slepic hodně.. Týká se to tématu, mám totiž... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika