Slepice pelíchají v zimě



host - 63.253 (?)
24.1.2012 23:35

Také mě postupně pelichají a to docela od základu, ale vše jim jde peměrně rychle, jedna už je skoro komplet dopeřená (hezky ztmavla) další v půli dopeření a dvě pelichají..první už zase snáší, prostřední nic a poslední asi donáší laugh

Nevěšte hlavu je to normální.Na tohle je fajn mít slepice líhnuté rozdílně, půlka nese půlka se nově obléká a naopak cheeky

Slepice počasí vezmou v klidu, horší stromy a plodiny, které si už myslí že je jaro a mezitím zase vše pomrzne no

H.S.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Alenica - (21) - 219.162 (?), 22.1.2012 10:22, zobrazeno: 31933x

Prosím, poraďte mně. Je možné, aby slepice pelíchaly v zimě?

Odpočívají v zimě - nesnáší - to vím, ale když pelíchají,  není jim zima a neomrznou?

Přidat jim ještě více vitamínů atd?

Děkuji za rady - Alena

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
karlííček - (26) - 64.242 (?), 22.1.2012 16:11

 zima jim uřčitě nebude..podávejte směs pro nosnice NO 1 kde je vše obsaženo. snáška je přerušena na 1,5-2 měsíce.tzv krční pelichání závisí na do bě jejich vylíhnutíyes

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Alenica - (21) - 219.162 (?), 22.1.2012 17:32

Děkuji, to jim dávám i plastin. Je to krční pelichání. Jsou 2 roky staré a koupila jsem je z Drůbežárny Prace. slav

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 64.242 (?), 22.1.2012 20:11

to nevadí kdy jste je koupila..pelichání se objevuje v pravidelných cyklech..počínaje od prvního dne života, rozdíl několika dnů či týdnů má vliv jejich prostředí kde žijí, teplý, studený,vlhký, nevětraný,,tmavý, malý,nebo špatně natočený kurník na světovou stranu..neberte to osobně pls.ale toto vše má vliv na rozdílu doby pelichání..plastin ok

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Oxalistriangularis - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (578) - 39.47 (?), 23.1.2012 15:27

Tak jsem dneska také pořádně zkoukla ty moje pipky a ejhle! Mají opelichaná bříška! Vajíčka však zatím snášejí krásně. Asi je to tím počasím, které jim možná říká, že nastalo jaro sad

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 63.253 (?), 24.1.2012 23:35

Také mě postupně pelichají a to docela od základu, ale vše jim jde peměrně rychle, jedna už je skoro komplet dopeřená (hezky ztmavla) další v půli dopeření a dvě pelichají..první už zase snáší, prostřední nic a poslední asi donáší laugh

Nevěšte hlavu je to normální.Na tohle je fajn mít slepice líhnuté rozdílně, půlka nese půlka se nově obléká a naopak cheeky

Slepice počasí vezmou v klidu, horší stromy a plodiny, které si už myslí že je jaro a mezitím zase vše pomrzne no

H.S.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 82.249 (?), 9.4.2013 22:18

Zdravím vás, konečně jsem našla povídání o pelichání slepic a chtěla bych se zeptat  - naše slepky mají holé řiťky ale je to stálý a neměnný stav. Brka vypadaly, ale už nenarostly. Nevíte někdo co s tím???,

           Díky za radu

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika