Beruška i na svilušku?



host - 63.253 (?) 
11.8.2012 21:09, zobrazeno: 3306x

Někde jsem četla, že na svilušku funguje i slunéčko sedmitečné, máte s tím někdo zkušenosti? Dneska jsem do skleníku dala asi 100 berušek, a le myslím, že ulétly, tak nevím, jestli to má cenu opakovat...

Jinak jaká babská rada by mohla pomoci, pač rostliny jsou již hodně napadeny sviluškou a chemie nepomáhá (na okurkách), za zkoušku už nic nedám, bud za týden vyhodím nebo pude dál...

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 178.238 (?), 11.8.2012 21:16

Na hokkaidu mi pomohl rock effect, ale já chemii nezkoušela.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 63.253 (?), 13.8.2012 20:54

zkusím příští rok, jestli do tý doby nepřijdu na něco jiného, a le ted do města nepojedu, tak jsem myslela, jestli není něco, co mohu zkusit na ně z domácích surovin (popř. něco co má jednota) a nestojí to moc... ty okurky už jsou dosti napadené a chtěla jsem jen něco zkusit, Omite mi vůbec nepomohl, možná spíš naopak, tak ted už jsem to vzdala (mám naloženo 55 sklenic, takže už se to nezblázní bez nich..)

Ale moc díky ;)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Jamieee - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (622) - 156.8 (?), 13.8.2012 21:32

"omite mi vůbec nepomohl" - to jste někde musela udělat chybu, takhle to "střelit" od boku to akorát zamotáte lidem hlavu... je to samozřejmě hloupost

btw: pokud je napadení sviluškou už značné, tak pak nepomůže NIC! to stříkejte třeba svěcenou vodou a opravdu to nepomůže...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika