Příspěvky uživatele - 14.8

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Reklamace u mountfieldu, 27.1.2013
nelze nic jiného než souhlasit
Reklamace u mountfieldu, 26.1.2013
Dobrý den, sleduji Vaši diskuzi.Zkuste se v tomto případě obrátit na sdružení spotřebitelů NET co vám tam poradí.
Reklamace u mountfieldu, 26.1.2013
ano je to Toro, ale delší dobu tento typ neprodávají, asi vědí proč.
Reklamace u mountfieldu, 26.1.2013
řekl bych že s tou sekačkou sekám trávu a že by ji nějak zatěžovl bych neřekl, spíše to bude svědčit něco o kvalitě, ale moje blbost že jsem koupil tuto značku..
Reklamace u mountfieldu, 26.1.2013
s tou vodou máte asi pravdu, že to nebude nic dobrého, ale na druhou stranu již výrobci u spousty sekaček a traktorů dělají rychlospojky na připojení hadice na vodu.
Reklamace u mountfieldu, 25.1.2013
nyní jsem jim dal písemně že s vyřízením reklamace nesouhlasím, zatím mi neodpověděli, ale ještě jim nějaké věci připíši.Otázka je jestli se dá jejich názor vyvrátit a zkusím nějaké Vaše rady.Děkuji Michal
Reklamace u mountfieldu, 25.1.2013
Cituji jejich rozhodnutí o reklamaci Reklamace neuznána, nefunkčnost pojezdu je způsobena nedostatečnou údržbou, opotřebením značně namáhaného stroje.Vzhledem k množství hodin, které se sekačkou najedete a vzhledem k mytí sekačky vodou je nutné... celý příspěvek >
Reklamace u mountfieldu, 25.1.2013
Zkusit se to může, ale uvidím, nevidím to moc optimisticky.Tak asi proto to neuznali, kvuli těm penězům co bych mohl po nich chtít
Reklamace u mountfieldu, 25.1.2013
děkuji zatím za reakce, ale toho docílím asi pouze soudní cestou a znaleckým posudkem, jelikož s touto firmou je těžké se dohodnout?Michal
Reklamace u mountfieldu, 25.1.2013
Dobrý den U Mountfieldu jsem si koupil v roce 2008 sekačku Toro 55 -ADS s pojezdem, za cenu cca 18000 po slevě, předpoklad byl že něco vydrží, ale... boužel pojezd přestal fungovat, proto jsem uplatnil reklamaci již v roce 2009... celý příspěvek >
Broskve v sezóně 2012, 2.11.2012
Byla jsem si koupit nový stromek ve školce ve Valdicích a prodali mi STARK RED GOLD. Jedná se skutečně o broskev? Děkuji za odpověď.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika