Reklamace u mountfieldu



host - 14.8 (?)
26.1.2013 19:29

ano je to Toro, ale delší dobu tento typ neprodávají, asi vědí proč.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
               
host - 14.8 (?), 26.1.2013 19:29

ano je to Toro, ale delší dobu tento typ neprodávají, asi vědí proč.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 14.8 (?), 26.1.2013 20:36

Dobrý den, sleduji Vaši diskuzi.Zkuste se v tomto případě obrátit na sdružení spotřebitelů NET co vám tam poradí.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 176.91 (?), 27.1.2013 10:30

Mám z MF vertikut, druhou sekačku, mot.kosu, drtič.Je to jenom tím proč jsem to koupil tam a ne jinde že umí nabídnout dobrou cenu, nebo tím kolem, že člověk myslel když bude mít štěstí jako jeho soused, tak to vytočí skoro zadarmo.Byl jsem tak naivní a hloupý že jsem jim tenkrát dovezl skoro nový štěpkovač z Mnichovic, abych ho vyměnil za Atiku štěpkovač, do kterého to leze samo.Vykoupili ho za pár korun.Prostě tu samou cenu bych měl, kdybych tam donesl nějakou starou sekačku z pračky.Teď zas byla akce na motor.kosy a pod.No ale s žádnou zárukou já nikdy nepočítam.Za prvé jsou to ležáky a náhodou se za dvě sezony nikdy nic nestalo a pak mě samo vyhodí protože nemám peníze navíc, abych jim tam v zimě nebo mimo sezonu stroje vozil a oni mi je kontrolovali sedm let.Pak když jdete po pěti letech koupit náhradní kolečko k sekačce, opěrnou desku do drtiče, je to něco.To víte, že se modlím, když si dětičky přijdou pro sekačku a oni to nechtějí ode mne posekat, oni sekají rádi.Pořád seřizujete pružinky na plynu které jsou ohnuté od keřů, a jste rád že tam vůbec  jsou.No ale zase se ten stroj využije.Nezávidím vám obhajování reklamace. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 152.154 (?), 27.1.2013 10:49

koupil tam a ne jinde že umí nabídnout dobrou cenu...??? ako viete je to dobra cena? tym ze sa skrtne cena nadsadena o 100% a urobi sa z nej cena len nadsadena o 50% tak nas zakaznik odchadza cely nadseny ako dobre v akcii kupil. Z Polska museli odist lebo polsky spotrebitel je natolko rozumny ze pozera na cenu a nie na akciu. A hlavne porovna aj kvalitu. Ked Vam niekto neprestajne omiela ze taliansky Oleomac robi profi veci tak sa to neznalemu vryje do pamati. Ale ten co sa v tom vyzna tak vie aku to ma uroven a ze oproti ozaj znackovym nemeckym a svedskym znackam je to vylozene hobby stroj a tomu ma aj nalezite zodpovedat cena. Cize ziadna dobra cena, mozno len opticky. To ze teraz v akcii ma ozaj dobre ceny vyplyva z toho ze potrebuje otocit peniaze aby mohli vyrovnat splatne zavazky. Ze tym dehonestuje ceny a nebude sa k normalnym uz vratit, hlavne u Sola a Fiskarsu, to ich asi nezaujima, vsak ma v zalohe OM kde zakaznik nevie porovnat na trhu.  

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 14.8 (?), 27.1.2013 18:06

nelze nic jiného než souhlasit

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 176.91 (?), 28.1.2013 13:08

To ze teraz v akcii ma ozaj dobre ceny vyplyva z toho ze potrebuje otocit peniaze

Tak vy nevíte co píšete, tak mají ozaj někdy dobré ceny nebo ne.A o těch mluvím.Nezajímá mě co musí otočit.A lidi nejsou tady hloupější jak Poláci.Koupil jsem Oleomac 740 kosu je to asi 5/6 let?za 14 tis.Jsem spokojen.nesekám denně 8h.Teď byla v akci za 7 tis.Bubn.sekačky to samé.Jinak já preferuju značku.Mám švedskou pilu, narex z Č.Lípy, kmitačku Bosch.Jsou ale profíci že stroje kupují v obi horbach a pod. Stroje jsou hobby.Proč.?No protože je malý problem s výměnou, nemusí to hlídat a nekrvácí při krádeži a pod.Jinak jsem psal že obhájit reklamaci je v MF problem.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 63.173 (?), 4.3.2013 0:48

Potvrzuji, že jednání o reklamaci u firmy MF je nedůstojné. Mám zcela identický zážitek s pojezdovou sekačkou Toro a sděluji, že pojezd byl v záruce reklamován 3x, z toho mi reklamaci uznali také jen 2x. Opravy trvaly od 3 týdnů do tří měsíců. Zážitek je hovor s vedoucím technikem MF na jejich centrále. Ten člověk je zvyklý tvrdit i zcela nehorázné a technicky nemožné nesmysly. Firma zřejmě předpokládá, že techické vzdělání občanů ČR je na úrovni středověku.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 143.254 (?), 17.9.2013 20:29

Présím vás měl bych dotaz před dvoumi roky jsem u mountfildu koupil křovinák a ted poslední domě jsem měl sním potíže reklamoval jsem ho uš 3krat se stejnou vadou vždy jsem posekal kusek zahrady a problém se zas ukazal ted při poslední reklamaci jsem musel i zaplatit nakou součástku i kdyš ho mam v zaruce tak jsem se chtěl zeptat jestli ted mužu žadat o vracení peněz nebo výměnu za jiny kdyš mám poničenou hvězdici od kamenu a tak za dobu co ho mám děkuju za radu

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 192.242 (?), 18.9.2013 9:13

Dobrý den.ked myslíte hviezdicou žací nož, tak áno, len pokial ešte máte platnu záruku. Na druhu stranu v predajni možu reklamáciu zamietnut z dovodu neodbornej obsluhy, respektíve použitím výrobku na učeli, na ktoré nie je určený.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 227.2 (?), 18.9.2013 11:37

Nevim presne, ale po trech uznanych zarucnich opravach by jste mel, asi miti narok na vymenu stroje, nebo vraceni penez.Zaruka se nevztahuje na bezne opotrebeni provozem, nebo na veci, ktere si uzivatel zpusobi sam neodbornym uzivanim, atd.Zkuste linku na ochranu spotrebitele, tam zavolejte a za bezny tarif telefonni Vam tam poradi.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika