Příspěvky uživatele - 51.27

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hruška zimní Pařížanka a Pastornice, 17.10.2012
Na zahradě mám odrůdu Wiliiams a vloni jsem nasadil Clappovu. Chtěl bych ale ještě odrůdu, která vydrží být uskladněna i do pozdních zimních měsíců. Nemusí se jednat zovna o pastornici. Poraďte jaká odrůda hrušně by mohla být ještě vhodná. Děkuji... celý příspěvek >
Švestka Jojo, 17.10.2012
Děkuji všem za reakce. Jen bych chtěl podotknout, že se v žádném případě staré karlátky zbavit nechci. Strom je vzrostlý asi 5 m a šíře kmenu je 30 cm. Pravda je, že si člověk musí na úrodu doslova počkat. Většinou vše opadá. V r. 2011 však... celý příspěvek >
Hruška zimní Pařížanka a Pastornice, 16.10.2012
Sháním nějakou odrůdu hrušní a pastornice se mi zdá na uskladnění nejvhodnější. Co jsem ale slyšel, tak je docela těžké ji sehnat. Pordí mi někdo? Dík Libor - strážnicko
Švestka Jojo, 16.10.2012
Zdravím všechny. Přemýšlím zda mohu karlátku plně nahradit jojo švestkou. Mám poslední starou vzrostlou karlátku a potřebuji náhradu. Zajímá mě zda je jojo vhodná do kvasu popř. s durancií, tak jako karlátka a hlavně zda je vhodná na výrobu povidel.... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika