Příspěvky uživatele - 248.77

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stihl 011AVEQ, 28.8.2014
Jo taky sem sháněl, bohužel u našich prodejců nedostupný. Pak jsem našel vzduchový filter v nabídce firmy Kramp a na ebay.
Kdy stříkat proti kadeřavosti v roce 2014, 19.3.2014
Moje zkušenosti s postřikem, na podzim i 2x kuprikol, na jaře kuprikol, pak delan a ten pak zopakovat s polovičním množství, potom rubigan.Další rok místo delanu aplikuji thiram granuflo a zatím dobré výsledky co se týče kadeřavosti, samozřejmě vše... celý příspěvek >
Opadávání švestek, 15.3.2014
Obaleč švestkový to v žádném případě není! Je to květopas peckový(Anthonomus rectirostris),u nás na slovácku se taky objevil po 30 letech, údajně byl výskyt i na slovensku.U nás taky opadlo až 90% švestek, přesto že jsem stříkal.Tento rok proti němu... celý příspěvek >
Hargrand, 28.8.2013
tady uvádí Harcot cizosprašná, ale na us webech je značena jako samosprašná
Nektarinka, 28.8.2013
Tak přesně tohle mě začala dělat nektarinka.První plody byly velké, vynikajicí,pak v dalších letech přesně to samé jako vaše.Zkoušel jsem všechny postřiky na strupovitost, kadařavost,monilii + miner.prvky na list, hnojení opod.,pořád to bylo... celý příspěvek >
Plumcot Melitopolski -opylení, 24.8.2013
Chtěl bych se zeptat jestli je švestkobroskev Melitopolski samosprašná, mám zahradu s švestkami ale nevím jestli švestkobroskev nekvete dříve než švestky, jak je to s opylením tohoto křížence, děkuji
Samosprašnost merunky Harcot, 21.8.2013
Tak našel jsem na zahraničních webech že je self-plodná, samostatně.Takže by teoreticky měla plodit i samostatně.
Plumcot Melitopolski, 21.8.2013
Kde je mají na myrobalanu?zahradnictví Zoja?
Merunka Sirena, 20.8.2013
Máte někdo zkušenosti s pozdní meruňkou Sirena, vznikla kříženim z Ananasové meruňky.
Samosprašnost merunky Harcot, 20.8.2013
Chtěl bych se zeptat jestli je odrůda Harcot plně samosprašná a nebo jen částečně samosprašná?Mohu vysadit pouze jednu merunku ohledně místa na dvoře, rozhoduji se mezi Leala a Harcot.Jsem ve 240m.n.m u Uherského Brodu. Leala je plně samosprašná.... celý příspěvek >
Meruňka ananaska, 8.8.2013
Ananaska merunka - vyšlechtěna odruda Sirena a budou ji na podzim prodávat v ovocné školce Prodej stromků Uherský Ostroh na podnoží myrobalanu, cena 180kč.
Nářadí zn. Berlan, 2.5.2013
Koupil jsem motorový rosič Berlan, přepravce mi ho dovezl, krabice nebyla z venku poškozena.Po rozbalení však bylo rozbitá plastová turbína, po odeslání reklamace okamžitě poslal na druhý den nový a další den si odvezli ten poškozenný.Tak takhle by... celý příspěvek >
Namrzlé mladé jabloně po výsadbě, 22.3.2013
dvě na A2,ostatní na slabích podnožíchM9, MM 111 Mráz dosahoval v tedy u nás -20 C a to bylo na ně dost.Já mám jenom starost jestli ten vnitřek dřeva porušený mrazem bude i v tom kmenu a tím pak narušuje zásobení živinama větve.Když sem je... celý příspěvek >
Namrzlé mladé jabloně po výsadbě, 22.3.2013
Zdravím, na podzim r.2011 jsem nasadil nové jabloně, po velkých mrazech měli po řezu na jaře uvnitř větviček částečně hnědé dřevo.Tak jsem to zakrátil co nejvíc na 3 očka.Jabloně sice rostou dál ale se slabím ročním přírustkem.Asi to namrzlo komplet... celý příspěvek >
Švestka Jojo, 23.9.2012
Včera jsem posbíral poslední švestky Jojo co zbyly na stromě, chut dobrá.No je to fakt zajímavé že jen pár plodů bylo dozráto do dobré chuti již v uvedeném období, ostatní plody mi pomalu dozrávali až do tedka. tento rok absolutně bez monilie, plně... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika