Příspěvky uživatele - 121.7

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Řízkování Pámelníku, 27.11.2012
Otevírám starou diskuzi o pámelníku. Také hledám způsob, jak pámelník namnožit. Koupili jsme chalupu a pořídili včelky. Pámelník je pro včelky opravdu dobá celoroční pastva. Tady kolem chalup je všude, tak nikomu vadit nebude, i když připouštím, že... celý příspěvek >
Zpracování révy na šťávu, 4.10.2012
Mám na zahrádce révu, které se letos urodilo poměrně dost, ale ne tolik, aby z ní šlo udělat víno.Nezná někdo recept jak konzervovat révu jako štávu nebo džus na uskladnění.Děkuji
Bohemia nepřekonaná, 27.9.2012
Chci se zeptat, zda jste již začal se sběrem.Jsem z Liberecka nadm.v.cca 250m a nevím zda začít se sběrem.Jadérka jsou tmavá, jablíčka krásně vybarvená, ale zdá se mě, že ještě dost drží na stopce.Děkuji.Honza
Malá jablíčka, 26.9.2012
Děkuji za reakci. Budu tedy zkoušet marmeládu .
Malá jablíčka, 26.9.2012
Ano, jsou dost maličká, ale pěkně červená. Kdyby vydržela do sváků, mohla by i zdobit stromeček. Chutnala jsem je, jsou trochu trpká, ale na marmeládu to asi půjde. Děkuji.
Malá jablíčka, 26.9.2012
Dobrý den, no já ji nekupovala. Tedy koupila jsem jí, ale se zahradou, tak zjišťuji, na co je použít .
Malá jablíčka, 26.9.2012 Obsahuje fotku
2.
Malá jablíčka, 26.9.2012 Obsahuje fotku
3.
Malá jablíčka, 26.9.2012 Obsahuje fotku
Foto
Malá jablíčka, 26.9.2012 Obsahuje fotku
Lepší fotky:
Malá jablíčka, 26.9.2012 Obsahuje fotku
Má někdo na zahradě tuto jabloň? Jak se dají její plody využít? Děkuji.
Tuje v květináčích, 22.7.2012 Obsahuje fotku
Ač koliv také pěstuji tuje v květináčích tak je mám už 7 let ve dnes výška 170 cm. Letos sem je přesadil do vetších kvetináčú o průměru 50cm než sem je přesadil tak sem odříznul jednu polovinu novych kořenú (pilkou na dřevo), a poté zasadil, používám... celý příspěvek >
Slepice sedí nejí nepije - nevím co s ní je, 19.7.2012
Dobrý den, mám stejný problém, sedí a nechce vůbec ven, nechci pod ní dávat žádná vejce, abychom měli kuřátka. Chtěla bych se zeptat, jak dlouho to bude trvat a zda jí to přejde samo a jestli jí mám z toho kurníku vždy vyhodit nebo jí mám nechat... celý příspěvek >
Existuje pastička s opravdu jemnou spouští?, 16.7.2012 Obsahuje fotku
Mám na půdě myš. V noci běhá a chrastí. Nalíčil jsem na ní nejprve tu dřevěnou levnou past, pružinu na prkýnku. Několikrát po sobě návnadu sežere ale past nescvakne. A to jsem si dal práci a drátek namazal špekem a nastavil na kraj snad tisícinu... celý příspěvek >
Vosy, 16.7.2012
Vosy nejsou agresivní? Tak to se musím smát. Včera večer jsem pouze prošel kolem septiku kde si vosy vyhloubily díru. Jedna mě okamžitě bodla zezadu nad achilovku. Bolí mě to jak čert a teď v 7.50 to bolí stále. Hned nad dírou jsou větve okrasného... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika