Příspěvky uživatele - 121.7

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vápenka u slepic, 2.3.2012
Děkuji.
Vápenka u slepic, 1.3.2012
Mám dotaz a jak ošetřit drůbež co má rousy? Ostříhat nebo máčet i s rousy?
Lovecký a Turistický salám, 28.1.2012
Já jsem žádnou startovací kultůru nedával. Jarda
Lovecký a Turistický salám, 25.1.2012
Chlapi, u mě ve špajzu je 8°C a do střeva se nacpe skoro kilo díla. Jarda
Lovecký a Turistický salám, 22.1.2012
OK. přední hovězí jsem namlel na 3mm průměru, bůček a sádlo na 4mm. Pak přidám směs koření na lovečák 10,5 g na 1kg díla a 22g pragandy na kilo díla. Pořádně jsem to ručně prohnětl a naplnil do předem namočených střev a pověsil ve špajzu kde je... celý příspěvek >
Lovecký a Turistický salám, 21.1.2012
Sorry, dlouho jsem tu nebyl. Teplota 40 až 50°C. Střeva a koření jsou z toho nejlepšiho kořeni. Obě šišky jsou už sežraný, až zase budu dělat lovečák, dám jen 40% hovězího 50% bůčku a 10% dám sádlo. Vyjde to o něco levněji a salám bude o něco... celý příspěvek >
Rozkvetlý Krvokvět, 1.1.2012 Obsahuje fotku
Tak mrkněte na moji chloubu (Kdo umí ten umí a kdo neumí ten čumí  16 květů)
Lovecký a Turistický salám, 26.12.2011 Obsahuje fotku
Tak Lovečák je hotov, pokusná série dvou kusů dopadla na výbornou. Chuťově je skvělý, okamžitě se mi asociovala dávno zapomenutá chuť lovečáku z mého dětství (je mi 46 let :-))). Cenově jsem se dostal sice kolem 200kč za dvě štangle ale vím co žeru a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika