Příspěvky uživatele - 121.7

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jednoosy malotraktor z Mounfieldu či Vari/Terra, 6.7.2012
Ja mel ten dvoutakt s dekompresorem a nic jsem nemusel servisovat(akorad se davala nova spojka),ja jen ze mam radsi jednodusi veci
Jednoosy malotraktor z Mounfieldu či Vari/Terra, 6.7.2012
Dekuji za rady, ale ja spise uprednosnuji dvoutakty(mam sice bubnovku se ctyrtaktem, zatim bezproblemova),rad servisuji sam
Jednoosy malotraktor z Mounfieldu či Vari/Terra, 6.7.2012
V okoli maji take vari, jeste premyslim o TJ-5 ale nevim jak se servisem a ND, PF 62 jsem zavrhl, take jsem mel(a spatne me chytala, jinak ma silu) ale na me dosti velka-potrebuji aby se to veslo na vozik
Jednoosy malotraktor z Mounfieldu či Vari/Terra, 6.7.2012
Chci starsi, spise na vozeni dreva apod a asi se sekackou(nejlepe bubnovou),vari uz jsem mel-spokojenost(lituji ze jsem prodal)ale od mounfieldu se na inzeraty nabizi za dobre ceny
Jednoosy malotraktor z Mounfieldu či Vari/Terra, 5.7.2012
Premyslim o koupi jednooseho malotraktoru-frezy, ktera je lepsi
Lávový gril - deska, 25.5.2012
Používám obyčejný mramor co bejvá na starých komodách, opevnil jsem ho rámen, hned při prvním grilu prasknul ale nevadí rám ho drží a mi na něm grilujem už třetím rokem a v poho.
Určení a pěstování sukulentu, 8.5.2012 Obsahuje fotku
Zdravím lidičky chtěl bych se zeptat jak se jsmenuje přesně tento sukulent a jaké jsou nejvhodnější podmínky pro jeho pěstování?  Nevím proč ale pokaždé když na vrcholu vyraší nové lístky tak když mají pár centimetrů tak uschnou.. děkuji za... celý příspěvek >
Co je to za myši?, 3.5.2012
OK. změním návnadu na lískový oříšek. Prý mu hraboši neodolají. Jarda
Co je to za myši?, 24.4.2012
Díky za informaci. Snad bude můj boj úspěšný, přikoupil jsem další pastičky. Jarda
Co je to za myši?, 24.4.2012 Obsahuje fotku
Tak jsem políčil pastičku k díře o kus vedle a chytil se tam zase jiný druh hlodavce. Foto přikládám. Jarda
Co je to za myši?, 22.4.2012
Díky za odpověď, prečetl jsem si o něm na Wikipedii. Usadil se mi ale zrovna v obytné části zahrady. Mám trávník jak ementál, zrovna nadšený z toho nejsem. Jarda
Co je to za myši?, 22.4.2012 Obsahuje fotku
Letos najaře po roztání sněhu jsem zjistil, že je zahrada provrtaná snad padesátkou děr. Nastěhoval se mi tam tento druh myší viz foto. Zatím jediné co jsem na ně vymyslel je, že navečer nastražím pastičky přikreju kbelíkem a zatížím cihlou. Ráno... celý příspěvek >
Pěstování stevie sladké, 13.4.2012
Koupil jsem si stevii a teď by mne zajímalo: jak je náročná na zálivku Kde ji pěstovat (stanoviště slunce-stín) Jakou vyžaduje zeminu(kyselá-zásaditá) Předem děkuji Filip
Odrůda begonií, 13.3.2012
Existuje nějaká odrůda převislé begonie, která snáší přímé slunce?
Pěstování manga, 2.3.2012
Dobrý den, já jsem po vyjmutí pecky z manga hned zasadil do květináče doma a po třech týdnech se objevil kliček a po dalších par týdnech už mango měří 12 cm
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika