Příspěvky uživatele - 143.249

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Popinavka na plot z klasickeho pletiva, 9.10.2007
http://web.quick.cz/sam.burian/pnouci/druhy/43.html http://www.garten.cz/e/cz/237-plamenek-tangutsky-clematis-tangutica/ Omlouvam se, soudruh google mi toho najde dost, tak ted poprosim o prakticke rady a finty...
Popinavka na plot z klasickeho pletiva, 9.10.2007
Díky moc za reakci. Jak nad tím uvazuji tak spis mi nebude vadit ze to na zimu opada....  Plamenek Tangutsky.... muzete me odkazat nekde, kde bych si o jeho pestovani precetl? dik
Grilování - uzení, 9.10.2007
Bylo by super, kdyby jste mohl poslat detaily a pripadne i delku kourovodu.
Popinavka na plot z klasickeho pletiva, 9.10.2007
A treba psi vino nebo brectan by sel? 
dýně - prosba o radu, 30.9.2007
Je možné jíst dýňová semínka se slupkou? fid_la@centrum.cz Děkuji
vrba pokroucená, 19.4.2007
Možná je dokonalá ale rychleji vám zajde, jestli ji nebudete ořezávat!!!
Přesazování růží, 20.9.2006
Dobrý den, ráda bych ještě před zimou přesadila růže. Je to možné? Jak postupovat? Mám stříhat ještě před přesazováním? Mám přihnojovat? Moc díky za odpovědi.
Tečky na bramborách, 18.8.2006
Dobrý den, sklízíme brambory a na všech jsou malé černé tečky, které musíme před konzumací vykrajovat. Mohli byste nám poradit, o co s jedná, zda lze takové brambory skladovat, případně jak je ošetřit či jak ošetřit půdu. Děkuji, ZV
Japonská azalka, 15.6.2006
Dobrý den, koupila jsem si 2 japonské azalky. Ráda bych je zasadila k zahradní chatce do polostínu a potřebuji vědět: 1. Jak daleko od stěny chatky je třeba zasadit? 2. Jak daleko od sebe? resp. jak do čířky narostou. Předpokládám, že je to... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika