Příspěvky uživatele - 146.244

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Homelite VI XL2 super - seřízení karburátoru, 14.11.2007
Zaplať pánbůh, že na lyžích neumím ani stát. :-) XLka měly osazeno víc typů karburátorů. Ty co se k nám vozily přes Tuzex měly jen 4. :-)  Pokud máte karb jen se dvouma šroubama, je to myslím HDC. Tryska max. výkonu je pevně daná a... celý příspěvek >
Homelite VI XL2 super - seřízení karburátoru, 13.11.2007
Naučit se co??? Seřídit pilu? Základ má každý výrobce v manuálu a doseřízení není hop na krávu, už je tele. Každý motor je jiný - jinak vyběhaný, jinak opotřebovaný karb, a podobně. Za paisku mi to udělá servisák a ještě za svou práci ručí.
Křovinořezy Komatsu-Zenoah?, 12.11.2007
Tak jsem se byl podívat na holandské stránky k téhle firmě. Trochu mě zarazila vychvalovaná konstrukce 2T motoru StrattoCharged. Připadá mi to teda jako dost složité monstrum a pokud je pravda co o něm sami píší, je v Evropě absolutně neprodejný. EU... celý příspěvek >
Křovinořezy Komatsu-Zenoah?, 12.11.2007
Jo, jo, ukáže. Tak jako to Husqvarna ukázala třeba Mc Cullochu, Partneru, Weed Eateru, Marazinnimu a pod.? Taky u KZ zastaví výrobu nebo je jako konkurenci odsune do pozice dětských hraček? :-)
Husqvarna 340, 10.11.2007
Řetězku není problém vyměnit za prstýnkovou - cca 500 Kč. 1300 Kč za výměnu si snad nemůže žádný servis účtovat. To už je snad trestné. I když u Husqvarny je dnes asi možné všechno. Já bych do téhle řady ale určitě nešel. Je to jedna z pil kde je... celý příspěvek >
Rozměry pístních kroužků, 10.11.2007
Je to Stihl, tak se nediv. :-) Ještě jinak, Tyhle kroužky originál stojí ccá od 60 do 130 korun. A z těch typů co tu někdo vypsal výš nepasuje ani z jednoho. 024 má pístní kroužky 40x1,2 a ost. typy 009,010, 011 atd májí vrtání 36 a 38 mm.
Vrtání děr do země pro sloupky, mechanika?, 9.11.2007
Jo, zapomněl jsem. Mrkněte se po půjčovnách. Určitě na něco narazíte. I spousta Stihl prodejců má tyhle mašinky k půjčení.
Vrtání děr do země pro sloupky, mechanika?, 9.11.2007
Do letoška ještě Stihl vyráběl BT 360 - dvoumužný jamkovač. Letos ukončil výrobu a výhledově má být do r. 2009 postaven nový profík. (nové emisní limity EU a podobně, vibrace bezpečnost....) Pokud ale potřebujete jamkovač nyní, nenechte se mýlit. BT... celý příspěvek >
Travní traktůrek Traktor Partner 185 107 HRB, 5.11.2007
Nechci Vás naštvat, ale tenhle traktor určitě pořídíte ještě levněji pod různými názvy v Bauhasech, OBI, Hornbacu, Mountfieldu a pod. Pořád je to totiž jeden typ traktorku od Castel Gardenu jen v jiném kabátku. :-)
Jaký koupit křovinořez?, 9.10.2007
K tomu dotazu na Robina od Mountfieldu: je to dost naivní otázka :-) Copak firma Mountfield prodává v ČR špičkové a moderní stroje? :-) Mounfield nemá registraci v žádné jiné evropské zemi než ČR a SR. Nevyrábí, nevyvíjí jen obchoduje podle hesla... celý příspěvek >
Jaký koupit křovinořez?, 8.10.2007
Ano, tyhle 4T motory jsou mazané ze směsi jako dvoutakt. Odkaz na stránky Stihl je výše. A k té náplni k motorům Robin. Ano, původní starší koncepce motorů má olejovou náplň. Rovněž tak i Honda. Problém ale nastal, když došlo k většímu náklonu... celý příspěvek >
Alpina - servis, 8.10.2007
Alpiny začal do ČR dovážet Mountfield - nechce se mi věřit, že by tuto "kvalitní" značku taky odmítal servisovat.
Jaký koupit křovinořez?, 8.10.2007
Musí nesouhlasit z předchozím názorem. 4T motory mají spoustu výhod: vibrace mají podstatně nižší než 2T motory, váhově jsou naprosto srovnatelné, výkon rovněž - ten ale není vše. Málokdo si uvědomuje, že výkon je jen jedna z veličin, která udává... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika