Křovinořezy Komatsu-Zenoah?



host - 146.244 (?)
12.11.2007 15:05
Jo, jo, ukáže. Tak jako to Husqvarna ukázala třeba Mc Cullochu, Partneru, Weed Eateru, Marazinnimu a pod.? Taky u KZ zastaví výrobu nebo je jako konkurenci odsune do pozice dětských hraček? :-)
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
                     
host - 232.41 (?), 12.11.2007 13:58

Čas ukáže.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 146.244 (?), 12.11.2007 15:05
Jo, jo, ukáže. Tak jako to Husqvarna ukázala třeba Mc Cullochu, Partneru, Weed Eateru, Marazinnimu a pod.? Taky u KZ zastaví výrobu nebo je jako konkurenci odsune do pozice dětských hraček? :-)
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 146.244 (?), 12.11.2007 15:20
Tak jsem se byl podívat na holandské stránky k téhle firmě. Trochu mě zarazila vychvalovaná konstrukce 2T motoru StrattoCharged. Připadá mi to teda jako dost složité monstrum a pokud je pravda co o něm sami píší, je v Evropě absolutně neprodejný. EU totiž již pěkných pár let nedovoluje použití tvrdochromu. Řekl bych, že tady asi Japonci zaspali. Nebo že by právě kvůli tomu tuhle nepodstatnou výrobu prodali? On totiž gigant Komatsu vyrábí kde co od malých motorů až po bagry, dempry, dopravníky a kde co.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 105.201 (?), 13.11.2007 2:37
Poněvadž  202.196 nevyvyšuje jinou značku, skoro se s tímto příspěvkem nechá souhlasit. Obava o budoucnost při malém zastoupení a prodeji tady je oprávněná. Je to sázka do loterie.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 248.20 (?), 14.11.2007 18:37

Áno, tak nejako som to myslel. Tak ako McCulloch predáva profi stroje v Amerike, Partner je zameraný na stavebníctvo a tu sa pod týmito značkami predáva hobby program v pravom slova zmysle, tak podobne asi skončí KZ v Európe. A posilní svoju pozíciu v Ázii.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 200.214 (?), 24.4.2008 10:35

Také jsem o něm přemýšlel ale bojím se servisu, japonci šlapou výborně ale když něco odejde tak běda. Síť autorizovaných prodejců a servisů čítá 4 místa 2x Hradec králové a 2x České budějovice, když bydlíte jnde může to být dost nepříjemné. Na dotaz ohledně servisu mi bylo odpovězeno že prodávají 2 roky a křoviňák na servisu ještě nebyl takže ani nevědí jak dlouho se čeká na ND.

Asi dobrá mašina ale je to loterie

Sebastian

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 242.104 (?), 10.6.2009 22:11

Pokud můžu upozornit, nikdy opravdu nikdy tento stroj nekupujte. Ano má vyborné papírové předpoklady, ale je to opravdový "šmejd". Minulý rok jsem koupil 2ks, už teď jsou nefunkční, prý má chyba... ale argument, že další 4 stihl používám se stejným nasazením, stejným benzínem nikoho nezajimal.

Koupi tohoto stroje se vyhněte, sekání s křovinořezy me živí, vím o čem mluvím, a jsou to mé osobni zkušenosti.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 133.102 (?), 11.6.2009 13:34

a o jaký typ stroje se jednalo? o jaké závady se jednalo? kamarád by pokažený stroj koupil na náhradní díly.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 230.11 (?), 12.6.2009 17:18
Taktiež ma velmi zaujima čo sa konkretne prihodilo spominaným strojom, doposial´iba same chváli na túto značku, práve som pozeral na i teste že Zenoah v najnovšom hodnoteni malých krovinorezov ziskal titul "vítáz testu".
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 176.204 (?), 12.6.2009 21:24

Zdravím vespolek, švagr si koupil Z-Komatsu letos z jara a říká po půl ročním užívání, že si měl raději koupit Stihla.Ůdajně to žere jako neuvázaný.A mně se zdá, že je to i o dost těžší oproti Stihlu.Já mám Fs 130 a po 2 sezonách naprostá spokojenost.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika