Husqvarna 340



host - 146.244 (?)
10.11.2007 0:30
Řetězku není problém vyměnit za prstýnkovou - cca 500 Kč. 1300 Kč za výměnu si snad nemůže žádný servis účtovat. To už je snad trestné. I když u Husqvarny je dnes asi možné všechno. Já bych do téhle řady ale určitě nešel. Je to jedna z pil kde je kovový jen válec a klika spodek karteru je plastový.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Stránky: 1,  2,  3,  4   
CHip - (1) - 91.34 (?), 22.9.2007 21:04, zobrazeno: 75032x
Dobrý den rád bych se zeptal jaké jsou Vaše zkušenosti s touto pilou. Jestli si myslíte, že by občas zvládla menší prořezávku. Jinak zahrada. A jakou má pila spojku jestli je hnací a hnaná část venku nebo jestli je v krytu pily a venku jen řetezka a jestli je řetězka prsténková nebo hvězdicová. Prostě co si o této pile myslíte cena/výkon. Dík a nashledanou.
Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 94.204 (?), 24.9.2007 13:15
Dobrý den, já mám 350 a jsem si plně spokojen, vím že je to o 10ccm víc než chcete pořizovat ale zahradu bezproblémů zvládne. Řežu sní ročnš cca 25m dřeva pro kotel a nemá problémy s 40cm dubem. Bohužel řetězové kolečko není prstýnkové ale musí se měnit celá spojka což je asi cca 1300,-. V návodu píší že by se mělo kolečko měnit s novým řetězem ale to by člověk vykrvácel, proto bych doporučil typ který prstýnek má, což tahle serie není(340,345,350) u ostatních nevim, Zkuste pana J.S.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 146.244 (?), 10.11.2007 0:30
Řetězku není problém vyměnit za prstýnkovou - cca 500 Kč. 1300 Kč za výměnu si snad nemůže žádný servis účtovat. To už je snad trestné. I když u Husqvarny je dnes asi možné všechno. Já bych do téhle řady ale určitě nešel. Je to jedna z pil kde je kovový jen válec a klika spodek karteru je plastový.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 103.201 (?), 10.11.2007 9:26
Jak  jsem tuto pilu opravoval, tak jsem pro představu, o čem je řeč nafotil některé podstatné konstrukční prvky. Fotky jsou mobilem, tak to zohledněte :)). Toto není nijak negativně myšleno, ale pro představu - takové obrázky a ještě další, které se sem nevešly se běžně nevidí.
Spodní díl klikové skříně
Spodní díl klikové skříně
Pohled na stejný díl od ventilátoru
Pohled na stejný díl od ventilátoru
Válec v jednom kuse s horním dílem klikové skříně
Válec v jednom kuse s horním dílem klikové skříně
Pohled ze spodní strany - 4 otvory pro šrouby - vše se stáhne (válec, ložiska s gufery,ke spodnímu dílu)
Pohled ze spodní strany - 4 otvory pro šrouby - vše se stáhne (válec, ložiska s gufery,ke spodnímu dílu)
Gufera a ložiska
Gufera a ložiska
Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 132.70 (?), 2.12.2007 21:23

Pokud chcete pilu pořídit na řezání palivového dříví nebo práci kolem domu, tak určitě nemůžete šlápnout vedle. Husqvarna 340 je pila, která má dostatečný výkon a je lehce ovladatelná pro svoji lehkost a co se týče startování je O.K. i bez palivové pumpičky, kterou maji modely 350 atd. Co se týče uvedených fotek, nemohu je moc dobře posoudit, protože jsem pilu fyzicky neviděl, ale předpokládám, že k poškození došlo neodborným zásahem nebo nekvalitním benzínem s olejem. Jak už bylo několikrát zmíněno, tak je vždy potřeba dbát na kvalitu benzínu (pokud se pila nepoužívá alespoň 4 týdny, tak se nebojte benzín vylít a dát nový s olejem), dále odborné seřízení pily a nabroušený řetěz. Vlastníme modely Husqvarny 142e a práve zmiňovanou 340 a mohu potvrdit, že pily jsou bez problémů a pro běžného uživatele dostačující......

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 54.33 (?), 2.12.2007 22:07

 Jsem zastáncem HQ ALE 340 je předražená, žel bych za tu cenu do Stihl280. Moc mě nenadchla, zbytečně složitá poměr cena, výkon kvalita.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 175.250 (?), 2.12.2007 22:55
Koupil jsem ji v Hadresu před 5 lety za cca 8500. Zatím bez problémů.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 236.117 (?), 29.4.2008 11:31

Stouto pilou mam docela dobré skušenosti a na menší prořezavky je dostačující cenově takéé nebal tak draha koupil jsem ji v akci za deset tisíc ja jsem s níí spokojem mějt se a přeji vam hodně uspěch s touto pilou  řetezku u teto pily mam hvěydicovou a vykom je suprovejj naschledanou

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 4.81 (?), 10.5.2008 10:14

I já souhlasím s názorem, že HQ 340 je pila, která cenově již není výhodná. Moc se mi líbí nabídka Dolmarek, které mají nové řady pil a teď si vybírám PS 420 což se s 340 nedá technicky srovnat a cenově je velmi přijatelná. I přesto, že si kupujete pilu jen na zahradu nebo kolem domu, běžte do moderní pily.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 201.114 (?), 3.10.2009 11:19
Dobry den panove musim okomentovat pilu 340 myslim si ze je to jen pila na zahradu a nikam vic protoze nema ani moc velky vykon ani parametri vlastnim ms880 asem sni spokojen ale nechci urazet husgvarny tone ale ratsi bich si do vykonu neco priplatil.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika