Příspěvky uživatele - 58.18

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Moření, 24.3.2008
Prosím Vás o radu s namořením malého stolku. Mám to do obývacího pokoje, kde mám už z jasanu stěnu a potřeboval bych něčím namořit ze smrku nařezaných desek. Nebude to až tolik vidět. Ten odstín je ořech. Mám na mysli nějaké lihové, nebo jestli je... celý příspěvek >
Sušička ovoce, 5.3.2008
Dobrý den. Potřeboval bych sušičku na ovoce. Poradí mi někdo jaká by byla nejlepší. Předem děkuji.
Mladé stromky, 25.2.2008
Chtěl jsem se zeptat, jak mám postupovat se stříháním mladých polokmenů jabloní. Nemám s tím moc zkušeností. Děkuji.
Likvidace krtků, hryzců aj., 24.2.2008
Někde jsem četl, že krtek je schopen se vrátit zpět do dvou km.  Jestli je to pravda nevím.  Přeji hezký den.
I toto je Mountfield tak jsem dopadl já, 21.2.2008
No já koukám jako blázen.  Chtěl jsem si do mountfieldu zajet a vytočit  si nějakou slevu na bubnovou sekačku.adélu. Je docela dost drahá. Myslím, že jsi to ještě rozmyslím. Napíše tu někdo taky něco pozitivního??? Mohl by mi někdo... celý příspěvek >
Co je perlit?, 21.2.2008
Co je perlit??? Děkuji.
Diana, 21.2.2008
Děkuji
Diana, 19.2.2008
Kdo by věděl, jaká je odrůda hrušně - Diana. Kdy rodí, jak vypadá a popř. využití. Moc děkuji.
potřebuji poradit, 17.2.2008
Ještě jsem na vážkách, ale asi budu řízkovat smaragd. Jiřina
potřebuji poradit, 17.2.2008
Já moc děkuji za rady a za přáníčko. Je to opravdu moc těžké se rozmyslet, co tam máme dát. U nás mají plot ze stříbrného smrku, ale větší ohovnost jsem nevidělaů. Spíš se přikláním k té tůji. Zatím všem děkuji. Jiřina.
Jak rozmnožit thuje, 16.2.2008
Děkuji zkusím to a uvidím.
Jak rozmnožit thuje, 16.2.2008
Chtěl bych bych se připojit do konverzace. Nemají třeba nějaká semínka??? Na nějakých tůjí tam něco je ,ale nevím jestli to má smaragd. Záleží taky kdy je výsev a sklizeň, děkuuujiii
Jak rozmnožit thuje, 16.2.2008
Neni mi to teda moc jasné, ale moc děkuji za radu. Když tu čtu, že mu zakoření i hrábě, tak jsem z toho docela vedle. Díky.
Jak rozmnožit thuje, 16.2.2008
 Dobrý den. Vím, že to tu již bylo víckrát, ale potřebovil bych podrobně poradit, jak mám rozmnožit thuje-smaragd. Kdy nařízkovat atd. Moc by mě to pomohlo. Představoval bych si to předpěstovat na záhonku v nějakém kontejnerku a pak přesadit na... celý příspěvek >
potřebuji poradit, 16.2.2008
 Chtěla jsem se zeptat, kdo má zkušenosti se smrkem, jako živí ptot??? Jestli to nebude časem moc veliké a taky ošklivé. Mám moc velkou zahradu a z čeho koliv jiného by to bylo hodně drahé. Moc by se mi také líbila thuje, ale asi bych jí... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika