Sušička ovoce



Stránky: 1,  2   
host - 58.18 (?) 
5.3.2008 21:03, zobrazeno: 29247x

Dobrý den. Potřeboval bych sušičku na ovoce. Poradí mi někdo jaká by byla nejlepší. Předem děkuji.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
   
host - 227.229 (?), 7.3.2008 22:21

Mám a delší dobu už pravidelně používám sušičku zn. ABC. Je složená z nepropustných plných talířů, takže se sušený materiál nevpíjí ani nepropadá do nižších pater, po sušení se dají lehce umýt,  v případě potřeby se dají doobjednat další talíře a je vybavena 3 stupňovoým přepínačem teploty 40, 60, 80 st.C pro sušení při různých teplotách aby se zachoval kvalita. Nepatří sice k nejlevnějším, ale cena je akceptovatelná vzhledem ke kvalitě. Co znám lidi, co si pořídili levné jednoteplotní sušičky s děrovanými talíři, tak s nimi nejsou tak moc spokojení a většinou očekávali lepší výsledek. Konečné rozhodnutí je ale nakonec na vás.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 85.27 (?), 7.3.2008 22:45

Mím tu stejnou sušičku přes 10 let a jsem taky spokojen. Oceňuji nezničitelný, dobře omývatelný materiál a možnost sušit současně produkty různého aromatu.  Díky tomu ale sušení trvá o něco málo déle než v jiných typech.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 44.15 (?), 13.3.2008 7:27
Chtel jsem loni koupit susicku ale jak jsem si predstavil ze budu rucne umivat sita a zbytky v drazkach no nevim jak bych to zvladal asi by sla nekde odlozit...Nakonec jsem si vzpomel ze se da susit v horkovzdusne troube.Dam do trouby na plechy (klidne i 4)papir na peceni na nej rozlozim nakrajene houby a do dvirek trouby privru 3x prelozenou uterku pro odvetrani... nastavim teplotu na 50°C a suseni trva cca 3 hodiny.Ovoce jsem nezkousel susit. Zaver:nemam doma dalsi kram nemusim nic umyvat a vejde se tam toho vic :-)
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5577) - 242.167 (?), 19.8.2012 12:05

Dnes jsem byl reklamovat sušičku Eta Karina, mám ji asim rok a již delší dobu dělal větrák celkem kravál. Dnes do rána odešel úplně ale sušička dále topila. Ještě že jsem ji měl na noc zapnutou jen na první stupeň a tudíž došlo jen k částečnému natavení plastu protože spirála stále hřála! V reklamaci jsem uvedl žádost o odstoupení od kupní smlouvy z důvodu ohrožení požární bezpečnosti (neměla spirála náhodou vypnout?) a teď se pídím po jiné značce. Prohlížel jsem nějakou sušičku Bielmeier BHG 601 a jí velmi podobnou (ne-li shodnou) ABC 728.002 - DOMO DO 600 S s plnými talíři. Jeden pochvalný příspěvek již tady je, zajímalo by mne hlavně chování když nejsou talíře děrované a spotřeba tohoto přístroje, nebo spíše na jaký stupeň a jak dlouho se nechají ty které produkty sušit. Děkuji.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 168.3 (?), 14.3.2018 10:50

My třeba máme třetím rokem sušičku yden a zatím funguje výborně. Mohu v ní sušit opravdu cokoliv - od zeleniny, po maso. A věru, fakt to maso je výborné. Dají se tam sušit i bylinky, kdo třeba pěstuje na zahrádce.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 92.38 (?), 14.3.2018 11:27

Jakým způsobem sušíte maso? Jaké a jak ho potomm připravujete?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
konvalinka - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1285) - 240.228 (?), 15.3.2018 21:19

Tak já i mí známí, sušíme hlavně maso pro psysmiley To není pochopitelně ochucené nijak, přesto si některé dámy stěžují, že jim to manželé masožravci sežeroucheeky

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 236.1 (?), 16.3.2018 11:22

Můžete říci něco bližšího? Jak velké kousky, při jaké teplotě, jak dlouho, zda syrové či vařené a jak usušené skladujete?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
konvalinka - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1285) - 240.228 (?), 18.3.2018 20:35

Tak já kousky tak cca 2x2cm, tloušťka centimetr. Já suším tedy hlavně srdce a tam se to přesně krájí blbě, takže se s tím nijak necrcám a tak nějak přibližně. Maso syrové, na nejvyšší stupeň, cca 8h. Muž to o půlnoci, jak krmí psa zapne a já si to ráno kolem 8 vypnu. Nechci to mít tvrdé jak cihlu, pes to má rád vláčnéwink takže to skladuju v zipovém pytlíku v mražáku a každé ráno, když jdem ven, si odsypu do psí tašky. Je to malé, povolí to do několika minut. kdyby jste to chtěl zkusit pro sebe, tak bych si pár kousků namarinovala, nebo třeba jen posypala grilovacím kořením či vegetou, kdo má rád přírodnější, tak jen pepř-sůl? Musela bych se zeptat, co tam dávají pro ty chlapywink

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Úprava vody magnetickým polem12:13
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?10:37
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika