Příspěvky uživatele - 65.203

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Karburator briggs stratton XRM60, 15.6.2013
Ja mam BaS Sprint 40 a stejny problem. Jsou nove krouzky, tesneni pod hlavou, tesneni a membrana karburatoru a nova pruzinka. Ale problem porad pretrvava...
Vlašský ořech - nemoc listu (fotky), 10.6.2013
Mam na oresaku take na listech tmave skvrny. Ktere vypadaji jako suche. Stejne jako na prvnich dvou fotografiich. Ze stromu letos take houfne pada listi. Vi prosim nekdo zda se proti tomu da bojovat? Strom ma asi patnact metru, nechci ho kacet a... celý příspěvek >
Neoriginální příslušenství na myčku Kärcher?, 10.5.2013
Nejde to?
Tlakový čistič Kärcher K 2.21M Car Kit, 8.5.2013
Ano, vím o tom, poučil mě v prodejně že mám pracovat v kuse maximálně 30minut a pak hodinu nechat chladnout. Kupoval jsem to přímo v servisním středisku v ostravě, tak snad se s tím časem nemýlí :-) Ale díky za připomínku, nicméně kvůli tomu jsem... celý příspěvek >
Neoriginální příslušenství na myčku Kärcher?, 8.5.2013
Dobrý den, mám dotaz, zda jde připojit neoriginální příslušenství? Koupil jsem si myčku Kärcher K 2.390 T50, všechno super, ale potřebuji delší hadici, vario trisku a kartáč. Což od kärchera vyjde mnohem dráž než stála celá myčka... Ďíky za... celý příspěvek >
Tlakový čistič Kärcher K 2.21M Car Kit, 8.5.2013
Ja koupil Kärcher K 2.390 T50, kvuli nastavci na cisteni teras. Dnes jsem ho pouzival poprve, umyl jsem zahradni nabytek rotacni triskou, ktera ma vyssi ucinnost nez obycejna, terasu nastavcem T50, coz opravdu stalo za to koupit to s tim a nakonec... celý příspěvek >
Odolná sekačka 4x4 do náročného terénu, 8.5.2013
A proc ne ten Dakr nebo Vari system? Ja myslim ze na takovy povrch je to idealni, Honza
Černá háďátka, 28.4.2013
Přišel někdo na opravdu účinný způsob jak se jich zbavit? Opravdu ve velkém se stahují směrem k domu. Denně jich zabiju stovky na fasádě, ve sklepě a kupodivu i na půdě. Dnes jsem jich objevil už deset přímo v bytě. Existuje účinný chemický... celý příspěvek >
Co to je za stonožku a jak se jí zbavit?, 27.4.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, letos se kolem domu nějak přemnožila stonožka, kterou přikládám na fotografii. A to takovým způsobem, že jich tu je doslova tisíce. Od rána do večera chodím a šlapu na ně nebo je zabíjím na domě. Lezou po fasádě až na střechu, ale taky... celý příspěvek >
Sarracenia purpurea - jak na ní?, 7.10.2012
Dobrý den, koupil jsem si tuto masožravou květinu, zaujala mě na "výstavě" v hornbachu a teďpřemýšlím, jak se o ní nejlépe starat? Co mě hlavně zajímá, mám sám do trychtýřů které vytváří nalévat vodu, nebo si tam rostlina tekutinu vytváří sama?... celý příspěvek >
Jakou svíčku do sekačky, křovinořezu a pily?, 20.5.2012
Tak u pily je na svíčce PCJ7Y, ale podle toho jsem nic nenašel. A pak mám ještě jednu pilu, tam je menší svíčka na které je napsané MR6F, je to taky Mc'Culloch, ale dvacet let starej.Taky by to chělo novou svíčku už, ale tam už vůbec netušim... celý příspěvek >
Jakou svíčku do sekačky, křovinořezu a pily?, 20.5.2012
Dobrý den, mám sekačku s motorem BRIGS AND STRATON SPRINT 40 a potřebuji do ní novou svíčku. Ta co tam je vím že tam nepatří a ani nejde přečíst co to je za typ. Můžete mi prosím někdo poradit? Vím že by měla mít stínění a motor je 4-takt. Hledal... celý příspěvek >
Kiwi nekvete, 19.5.2012 Obsahuje fotku
Ještě jednou bych chtěl zopakt svůj dotaz, jestli se může kiwi stříhat teď na jaře, když už začíná být až moc přerostlé? Bude to vadit potencionální úrodě? A ještě jeden dotaz ke terému přikládám fotku, některé větve začli vadnout... Co to je? Je... celý příspěvek >
Kde sehnat nabíječku na Variolux V-AHL 20 Li-io?, 13.5.2012
Dobrý den, nevíte někdo, kde bych mohl sehnat nabíječku na zahradní nůžky Variolux V-AHL 20 Li-io? A kolik asi stojí taková nabíječka?
Krovinorez Demon RQX520R, 12.5.2012
Já mám taky 480tku, už víc jak dva roky. Demon je značka prodávaná především v polsku. Ale koupil jsem ho v čechách za 2500,- i s velkou doplňkovou výbavou. Nečekal jsme zázraky, ale neměl jsem peníze a potřeboval jsem rychle nějakou sekačku. Už po... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika