Černá háďátka



host - 65.203 (?)
28.4.2013 15:24

Přišel někdo na opravdu účinný způsob jak se jich zbavit? Opravdu ve velkém se stahují směrem k domu. Denně jich zabiju stovky na fasádě, ve sklepě a kupodivu i na půdě. Dnes jsem jich objevil už deset přímo v bytě. Existuje účinný chemický postřikový přípravek, kterým bych pšetřil bezprostřední okolí domu a fasádu, aby se tu již nedostali a abych je zahubil? Nevadí mi dál od domu, na záhonech jsem je zatím nenašel, vypadá to že se opravdu soustředí jen na dům. Našel jsem přípravek BULLDOCK 25 EC. Máte s tím někdo zkušenosti? Děkuji.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
   
host - 65.203 (?), 28.4.2013 15:24

Přišel někdo na opravdu účinný způsob jak se jich zbavit? Opravdu ve velkém se stahují směrem k domu. Denně jich zabiju stovky na fasádě, ve sklepě a kupodivu i na půdě. Dnes jsem jich objevil už deset přímo v bytě. Existuje účinný chemický postřikový přípravek, kterým bych pšetřil bezprostřední okolí domu a fasádu, aby se tu již nedostali a abych je zahubil? Nevadí mi dál od domu, na záhonech jsem je zatím nenašel, vypadá to že se opravdu soustředí jen na dům. Našel jsem přípravek BULLDOCK 25 EC. Máte s tím někdo zkušenosti? Děkuji.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika