Příspěvky uživatele - 65.203

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kiwi nekvete, 5.5.2012
Tak oprava, kvést mi bude, byl jsem se podívat a už začínají růst poupátka, ale jsou zatim maličké a jen někde, tak jsem si jich nevšiml... Mám z toho hroznou radost :-) Ale ještě bych se zeptal, dost mi vyhání větve ještě dál a dál a už to roste... celý příspěvek >
Kiwi nekvete, 5.5.2012
tak to zas budu letos asi bez kiwi :-(dá se nějak podpořit kvetení, aby příští rok byl lepší? například nějakým vhodným hnojením?
Kiwi nekvete, 5.5.2012
Ještě bych se chtěl zeptat, kdy má kiwi začít kvést? Myslel jsem když už mám loňské dřevo, že to začne kvést a zatím nic... tak nevím jestli něco dělám špatně, nebo je ještě brzo? Děkuju za reakce :-)
Nemocná hruška, co s ní?, 4.5.2012
Tak moc děkuju všem za rady, snad to tedy bude v pořádku. Akorád mě pobavilo že je lišejník znakem čistého obvzduší, protože bydlím na karvinsku, a máme tady všechno jen ne čistý vzduch :-D Uvidím jak se hruška bude vyvíjet dál, vyrazilo na ní... celý příspěvek >
Nemocná hruška, co s ní?, 2.5.2012
Prořezané to právě roky nebylo, lámaly se větve a loni na listech byly oranžové skvrny, asi nějaká vajíčka. Letos jsem to prořezal, ale vypadá to takhle, navíc i loni bylo listí málo. A myslím, že je listí i v konečnym důsledku pro úrodu, dost... celý příspěvek >
Nemocná hruška, co s ní?, 29.4.2012 Obsahuje fotku
a ještě jedna
Nemocná hruška, co s ní?, 29.4.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, na radu zkušenějších jsem výrazně prořezal hrušeň a natřel vápnem, která už loni byla viditelně napadená, ale přesto plodila dobře. Je u domu který sjme koupili a pravděpodobně 10 let se o ní nikdo nestaral. Přikládám fotku listí, jestli... celý příspěvek >
Prosím o radu - jakou hobby pilu pro manžela?, 3.3.2012
Sice už je to asi pozdě, ale stejně budu reagovat. I když to asi pár lidí rozčílí, mě přijde zbytečné na popsanou práci kupovat drahou pilu značek stihl, husqvarna a podobně. Já měl po dědovi více jak 20 let starou pilu McCulloch, která dodnes... celý příspěvek >
Kiwi nekvete, 3.3.2012
Děkuji za odpověď. Tím pádem jsem to loni špatně pochopil, kdy jsem právě počítal s tím, že to kvete jen na nových větvých, ale jednoletých asi bylo myšleno loňských. Děkuji tedy za upřesnění, snad se letos dočkáme :-) Honza
Kiwi nekvete, 29.2.2012
Dobrý den, mám podobný dotaz. Když jsme se nastěhovali, na zahradě jsme objevili i kiwi. Ten rok plodilo, velmi silně, ani bych nespočítal kolik mělo plodů. Nicméně bylo velmi vzrostlé a léta se o něj nikdo nestaral. Kiwi jsem důkladně prostříhal... celý příspěvek >
Co použít na srovnání zahrady? Je hrbolatá, 28.2.2012
Malé, maximálně do 10cm. Země je spíš vlnitá, hrbolatá, nevim jak to vysvětlit. Nikde není jakoby vyloženě díra. Ale plocha není rovná, cožje především nevzhledné a špatně se to seká. Honza
Co použít na srovnání zahrady? Je hrbolatá, 28.2.2012
Dobrý den, zjistil jsem že mám docela chaos v názvech rotavátor a vertikulátor. Vertikulátor je jen provzdušňovač? Je to to co jste myslel? Jestli to je ono, vlastně to jen propichuje trávník že? Stačil by tim pádem i nějaký slabší, třeba Hecht... celý příspěvek >
Co použít na srovnání zahrady? Je hrbolatá, 27.2.2012
Na to tam právě není dost místa. Tedy je, ale ne všude, aby jsem nepoškodil stromky, takže bych to musel kombinovat. Uvidim, možná že to tak bude nakonec nejlepší. Ale neumim si to úplně předtsavit, země je hrobolatá tim že tu běhali berani než jsme... celý příspěvek >
Co použít na srovnání zahrady? Je hrbolatá, 27.2.2012
Děkuju za radu. Vari má tchán, ale bohužel bez vertikulátoru, tak ho zkusim někde sehnat, případně si pujčit v pučovně něco silnějšího. Honza
Co použít na srovnání zahrady? Je hrbolatá, 27.2.2012
U malé plochy by to ještě šlo, ale tady bych to nedal :-) Honza
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika