Příspěvky uživatele - 65.203

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký typ čerpadla?, 19.6.2011
Takže teda jedině domácí vodárnu... děkuji :-)
Jaký typ čerpadla?, 19.6.2011
Dobrý den, bohužel se nevyznám vůbec v čerpadlech, protože jsem do nedávna bydlel v bytě a tak potřebuji poradit. Ve sklepě máme vývod ze studny, na kterém byl jakýsi starý darling. Z něho je vyvedená trubka ven na zahradu, kde je na ní klasický... celý příspěvek >
Kiwi, 1.6.2011
tak já to tak nechám teda...
Kiwi, 29.5.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, kiwi mi krásně roste, ale přijde mi to hodně husté, chtěl bych se zeptat. Mají se nové větve prořezávat nebo to tak nevadí? Děkuji
Řízkování, 7.4.2011
Dobrý den, také by mě zajímalo, jen informativně, jak se množí broskvoň? Koupili jsme si dům před půl rokem a teprve se na zahradě učím. Všechno je pro mě nové a zjistil jsem, že množení ovocných stromů, mi připadá jak úkon pro jaderného fyzika... celý příspěvek >
Kiwi, 3.4.2011
Děkuji za uklidnění :-) Doporučuje se velká zálivka na jaře?
Pokácení ovocných stromů, povolení?, 26.3.2011
No já tam nové vysazovat neplánuji, protože tam spíš do budoucna budu chtít stavět. U domu co je pozemek, je hned vedle, jsem vysadil letos 6 nových stromků. Tak třeba by to stačilo, jako ta obnova, ač je to kousek vedle... Zkusím tam pro jistotu... celý příspěvek >
Pokácení ovocných stromů, povolení?, 26.3.2011
Dobrý den, koupil jsem pozemek za domem a je na něm asi 5 vzrostlých starých jabloní, které mi zavází. Mají již i dost suchých větví. Chtěl bych je pokácet, ale mají v průměru kmene asi 40 až 50 cm, odhadem. Nevíte někdo, kolik stojí povolení na... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika