Příspěvky uživatele - 118.192

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stabilizátor paliva, 14.10.2014
Řeším to jinak. Kupuji do 10l kanystru a pokud asi po 3 měsících něco zbude, tak to dám do auta a kanystr znovu naplním. Auto si s 3 litry v 55ti litrové nádrži poradí.
Stabilizátor paliva, 12.10.2014
Nevím, nevím, zda 100 oktanový benzín je bez biosložky. Dovozce to tvrdí, u nás se nevyrábí. Vzhledem k tomu, že se dříve dovážel téměř výhradně z Rakouska, bych tomu věřil. Ale v tichosti přešli na částečný dovoz z Polska. A biosložka se do benzínů... celý příspěvek >
Velka komprese při startování, 12.10.2014
Neznám vaši sekačku, proto jen teoreticky. Kompresi motoru jste určitě nezvětšil. Zvětšil jste odpor při startování. A ten jste mohl zvětšit jen od klikového hřídele k pojezdu. Zkontrolujte zda máte správně smontovány kryty, řemen. Nedře někde řemen?... celý příspěvek >
Doporučte sekačku dle požadavků, 14.9.2014
Už 2x za sebou jsem musel sekat mokrou trávu, protože u nás už 14 dnů prší. Sekám na 4 cm. Pokud Vám nevadí trávník ze silných trav, tak můžete sekat vyšší trávu a méně často. K sekačce. Mám CastleGarden z GGP Italy z roku 2004 s motorem Honda se... celý příspěvek >
Drtička větví, 10.9.2014
Používám nožový drtič Hecht 6159 a drtím od pružné vrby po suché větve do 5cm, protože nemám kde pálit. Zastavit se může, když třeba namotáte provázek, který se nerozseká. Větve jej nezastaví. Musel jsem vyřezat větší podávací otvor, abych mohl... celý příspěvek >
Vertikutátor, 9.9.2014
1100 m2 trávníku, ale každým rokem se to po zásazích manželky snižuje. Čím dál víc používám drtič :)
Vertikutátor, 8.9.2014
Měl jsem elektrický (ETA) se sběrným košem, už nevím jaký měl záběr a ještě v záruce shořel motor. Tak jsem koupil motorový Bolens 5550 bez koše. Elektrický měl výhodu, že se dal hodit přes rameno a odnést třeba na půdu. Jenže jeho nízká váha byla... celý příspěvek >
Problém s křovinořezem, 18.8.2014
Začněme nejlaciněšími díly. Benzín je nový? Gufera na klikovce nebo její těsnění? Svíčka dává stále jiskru? Není poškozen vysokonapěťový kabel ke svíčce nebo fajfka? Může být poškozena cívka zapalování.
Problém s křovinořezem, 17.8.2014
Motor nemá výkon, střílí do výfuku. Ještě předpokládám, že má velmi měkký chod a pomalu se rozbíhá. Vypadá to na chudou směs nebo pozdní zápal. Začal bych těsněním mezi motorem a karburátorem. Jste zručný, vyrobte náhradní. Potom se podívejte na... celý příspěvek >
Drtič nebo štěpkovač, 15.8.2014
Pán v původním dotazu psal o "kompostu a jeho rychlém rozkladu". Nemohu si pomoct, v tom případě jedině drtič. Podle mých zkušeností několika mm drť z drtiče se v kompostu rozloží asi za 1/2 roku. V mém štěpkovači vznikala štěpka o velikosti asi 2,5... celý příspěvek >
Drtič nebo štěpkovač, 13.8.2014
Mám plynové topení, nemohu pálit štěpku, tak drtím na drtiči HECHT 6159. Drtič poměrně úspěšně vtahuje větve k drcení. A to drtím každoročně i kroucenou vrbu, která má měkké, tenké a asi 4m dlouhé větvičky. Když se v komoře vzepřou a nože na ně... celý příspěvek >
Drtič nebo štěpkovač, 12.8.2014
Do kompostu radím drtič. Štěpkovač dělá dřevní hmotu v rozměru několika cm a drtič v mm. Sám jsem začínal hoby el.drtičem, ale nevydržel zatížení. Potom jsem měl krátce štěpkovač, jenže kompost se rozkládal několik let. Nyní mám motorový drtič větví... celý příspěvek >
Motor Honda GCV 135 - průsak oleje, 11.8.2014
Průsak oleje kolem hřídelky regulátoru je na motorech GCV náhodný. Mám 2 totožné motory, jeden už má 10 let a je stále čistý a druhý hned jako nový měl průsak. Naštěstí se nezvětšuje.
Motor Honda GCV 135 - průsak oleje, 9.8.2014
Průsak oleje na straně karburátoru může být jen kolem osy regulátoru vpravo dole. Váš problém nebude průsak kolem osy, jak popisujete, ale podívejte se na odsávání klikové skříně. To je černá hadička nad Vámi popisovanou osou a vede do sání ke... celý příspěvek >
Zhasínanie motora - dusenie, 30.7.2014
Reakce motoru vypadá na přisávání falešného vzduchu mezi karburátorem a motorem. Podívejte se na těsnění a izolační podložku. Ta bývá občas bakelitová a může v ní být vlasová trhlina. Pokud se jedná o 2T motor, tak ještě gufera na klikovce.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika