Příspěvky uživatele - 1.30

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Opletka, 20.9.2012
Potřebujeme vytvořit pohledovou clonu zhruba do 3,5 m výšky a 6 m délky.  Chceme vysadit opletku. Máte někdo zkušenosti, jak moc robustní konstrukci bude potřebovat?
Přesazení sakury, 10.9.2012
Dobrý den, máte někdo zkušenosti s přesazením sakury? Máme strom, který byl zasazený loni na podzim, na jaře krásně kvetl, ale bohužel došlo ke změně v územním plánu a budou se trochu měnit hranice stavebního pozemku a sakura musí pryč. Je vhodnější... celý příspěvek >
Pěstování Helikonie, 6.7.2012
Dobrý den kde jste ji zakoupila a jaká byla cena byla už s květy?
Fíkovník, 5.7.2012
Brown turkey je opravdu nejlepsi. Mohu jen potvrdit.
Fíkovník, 5.7.2012
Ten už to má zpočítané. Už by dávno vyrostl aspon z kořenů.
Destilační přístroj - sestrojení, 1.7.2012
LOCTITE - Super Attak s aktivátorem. Cena cca 130.-Kč
Fíkovník, 6.6.2012 Obsahuje fotku
No mě nezabalené omrzly letos taky až k zemi, jeden sem si zabalil, a zbylo mi na něm pár větví cca metr a půl, takže v pohodě. Zima byla fakt blbá. Jinak mám odrůdu Brown turkey. ostatní jsem zlikvidoval, protože žádná nedosahuje ani z poloviny jeho... celý příspěvek >
Fíkovník, 6.6.2012
Sazenice u nás pěstované odrůdy Brown turkey jsou levně v sekci inzeráty.
Mrazuvzdorná mimoza - Albizia julibrissin, 6.6.2012
Fotka je loňská, letošní květy ještě nejsou rozvité, ale nebute to dlouho trvat. Poloha 30km jižně od Brna 200m.n.m
Albizia, 6.6.2012 Obsahuje fotku
U naší školy v Lednici přezimuje bez problémů a kvete krásně má tak 6 metrů. Doma mi první rok dost namrzla, ale snad to bude ok. Právě kvete, viz foto. mám ještě několik dvouletých semenáčků viz v inzerátech.
Mrazuvzdorná mimoza - Albizia julibrissin, 6.6.2012
Kvete nejpozději 3. rokem do 50cm ve druhém roce po výsevu.
Mrazuvzdorná mimoza - Albizia julibrissin, 6.6.2012 Obsahuje fotku
Připojuji Albizii, co mi kvete na zahradě. mám ještě několik semenáčků viz inzerát. Je to nenáročné na pěstování a efekt perfektní.
Rostlina podobná hyacintu, 18.5.2012
Tak jsem trochu hledala a zatím nejpodobnější rostlina, kterou jsem našla je: Foto 1 Foto 2 Na těchto fotkách vypadá prakticky identicky, jako ta moje - ale není to on (naše cibulovina kvete spíš počátkem dubna). Myslím, že je to... celý příspěvek >
Rostlina podobná hyacintu, 15.5.2012
Podobný je, ale hycintovecšpanělský, jak se zdá, má květenství do špičky (má květ i na vrcholu). Ta naše rostlina má jednotlivé kvítky pouze do stran, a také jsou trochu užší - nejsou tak otevřené. Je možné, že by to byl jiný druh hyacintovce než... celý příspěvek >
Rostlina podobná hyacintu, 14.5.2012
Myslím, že to není on - nebo možná nějaký jiný druh, než je na obrázku :) Ten náš je opravdu spíš jako hyacint (i tvar květů je takový, jen jsou drobnější). Květenství jsou trochu řidší než u běžného hycintu (ale přece jen je poměrně husté),... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika