Příspěvky uživatele - 224.42

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nulová starostlivosť o zemiaky, 22.7.2014
Dakujem, tak budem informovať keď pokosím burinu v jeseni a zakopem do zeme č bude z toho vychádzať. Teraz u nás dosť veľa prsí ale mininý rok bol v lete veľmi suchý a práve tam kde bolo veľa buriny tá dokázala udržať vlahu a zabrániť prílišnému... celý příspěvek >
Nulová starostlivosť o zemiaky, 22.7.2014
Zdar Záhradkári. Chcem sa opýtať či bude niečo zo zemiakov, ktoré sú zasadené do zeme okolo 10.6.2014 a od vtedy sa o záhradu nikto nestaral. Neboli ani raz oborané ani striekané proti plesni ani mandolínkam. Burina prerástla vyššie zemiakov. Je... celý příspěvek >
Krovinorez Husqvarna 128R - netoci sa nastroj, 30.6.2014
Dakujem za radu. Ale mam este (hlupu) otazku, co na tej spojke je ruzica a bubienok? Tu pruzinu teda nemam davat dole zo spojky?
Bezchlorová údržba bazénu Mountfield, 9.6.2014
Salinator je chlorova uprava. Je tu v diskusii popisane pouzitie chlordioxidu, co je bezchlorova uprava. Sam by som to chcel vyskusat (a aj vyskusam, len nemam ani ja ani nikdo zo znamych cestu do ciech, aby spm kupil chemiu). Ph minus nahradte... celý příspěvek >
Přemnožení žab v jezírku, 9.6.2014
Kacky urcite nie. Ostala by spinava voda.
Choroba viniča - pomoc, 10.5.2014
Insekticidy nezaberu,...ani actara?!
Úprava malotraktora, 19.11.2013
a zaujimalo ma ci ta tyc s riadenia sa moze krutit lebo tu musime brat do uvahy aj otacanie okolo vlasnej osi pri kopirovani prekazky (bocny naklon)
Úprava malotraktora, 19.11.2013
dobry postreh ja som si to obdobne predstavoval :) dakujem
Je to koniec?, 12.5.2013
drzat ich tak dlho vo vysevnom substrate je trapenie. Inak vypadaju podobne farebne ako moje aj Mirkove. Ked pojdu do zeme, za nejaky cas sa mozu spamatat. Skuste to. Inak potvrdzuje sa mi, ze je velmi dobre dat rastlinky bud do zeme skor, alebo... celý příspěvek >
UV lampa vs startovacie bakterie a ostatne bakterie, 12.5.2013
Zistili, ze bakterialny pripravok obsahuje eukarioty plesne a kvasinky... sa mi nechce verit, ze by to bol taky zly vtip. To ako keby predavany herbicid na vycistenie travy od dvojklicnych nicil naopak travu. Odborna studia by sa vyzadovala na naozaj... celý příspěvek >
Zelená voda, 12.5.2013
Po vymene vody voda zozelena vzdy. Toto moze trvat niekolko tyzdnov az mesiacov. Ukaze sa, ako rychlo a ci sa vobec vycisti. 
Píst, 19.1.2013
kružky neroztahovat viac, než je priemer piestu. Su na to i špesialne kliešte, tie ale tažko len tak zoženiete. Možete nastrihat plátky tenkého plechu, položit ich na dno piestu a cez ne prevliect piestne kružky. potom je možné vsadit piest do valca,... celý příspěvek >
Co je to za nemoc?, 3.4.2012
Na snímke pána 187.70 nie je po dierkach na listoch ani pamiatky.  Listy sú zdravé. Sivohnedé škvrny na šupke plodov budú spôsobené pravdepodobne iným druhom parazitickej huby. 
Co je to za nemoc?, 3.4.2012
Bohužel, dovolím si netvrdiť to isté. Skúsil som zadať do googlu slová chrastavitosť broskýň a našiel som napr. odpoveď odborníka z Kohaplantu na dotaz z júna predminulého roku: "...chrastavitost plodov i dierkovitost listov (sposobuje ich rovnaka... celý příspěvek >
Sázení muchovníku, 2.4.2012
Ďakujem za upresnenie. Já tie uvozovky bral ako cóly žiže palce (cca 2,5 cm). Napr. TVP s úhlopriečkou 32" by mal mať obrazovku z rohu do rohu cca 81 cm. Ale keď píšete, že uvozovka " znamená stopu, potom 25 stopový Amelanchier x grandiflora by mal... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika