Úprava malotraktora



host - 224.42 (?)
19.11.2013 18:52

a zaujimalo ma ci ta tyc s riadenia sa moze krutit lebo tu musime brat do uvahy aj otacanie okolo vlasnej osi pri kopirovani prekazky (bocny naklon)

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                  
brousek - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (71) - 175.210 (?), 14.11.2013 9:45

Sám jste psal, že nevíte. Každé takové foto potřebuje slovní doprovod.

brousek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 220.142 (?), 14.11.2013 10:45

Ikdyž rád každého poučujete, zřejmě neumíte číst.Napsal jsem že nevím kde jsem to foto stáhl, ne že nevím o co jde, koneckonců z obrázku je to celkem jasné, když to bude autora zajímat tak se zeptá, nezeptal,tak ho to možná nezajímá a hledá něco jiného, nechápu o co jde vám.Pročetl jsem už pár zdejších fór, uznávám že máte občas dobré nápady, ale způsob vašich příspěvků je někdy dost arogantní.Potřebujete si pěstovat ego?Prosím, ale v tom případě laskavě na mne nereagujte a já si nebudu všímat vás.Děkuji(miresk)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 224.47 (?), 18.11.2013 13:30

aj ja by som chcel nieco podobne... ale neviem ci to tym hrebenovým riadenim bude dobre... lebo rozsah musite rozdelit na polovicu aby sa dalo zatacat do oboch stran,,,,, nebol tam nejaky koment ci je spokojny alebo nie??? velmi by ma to zaujimalo

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 125.97 (?), 18.11.2013 14:27

S tím nemám zatím bohužel zkušenost, jsem ve stádiu shánění nějaké použité převodky, nemůžu najít ty stránky kde jsem to našel, jinak bych dal odkaz, taky by mě to zajímalo, už kvůli té páce přes kterou to bude otáčet celým Vari, jestli to vůbec vydrží.Škoda že nevložil příspěvek někdo kdo už to má nebo měl(miresk)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 224.47 (?), 18.11.2013 16:49

ta pasovina je hruba dost a este je spevnena aj trojuholnikom... tej by som sa nebal...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 136.63 (?), 19.11.2013 8:30

Zdravím, čep připojení vozíku a čep řízení na přivařené páce by měli být v příčné pravůhlé ose k ose jízdy v přímém směru. Tím je zaručen stejný počet otáček volantem na obě strany a také účinnost řízení na obě strany (na obrázku to má blbě). Délka páky  (vzdálenost čepů) by měla být taková, aby byl využit plný rozsah výsuvu převodovky řízení, tim je zaručena nejmenší síla na otáčení volantem. Budete sice machrovat před sousedy, ale kleče to nenahradí. Standa.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 224.41 (?), 19.11.2013 9:39

nedal by sa nakreslit nejaky obrazok na lahsie pochopenie? dakujeeeem

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 136.63 (?), 19.11.2013 18:06

Zdravím, černý bod je umístění čepu při přímém směru, vzdálenost od osy otáčení je dána výsuvem převodovky řízení a určením velikosti rejdu. Červené body jsou krajní polohy rejdu a modrá spojnice je dráha maximálního výsuvu převodovky řízení. Na původním obrázku bude zatáčení doprava jiný počet otáček volantem než doleva a podle vzdálenosti čepu řízení od čepu otáční asi nebude využita celá dráha převodovky řízení. Toto je důležité pro co nejmenší vynaloženou sílu na otáčení volantem. Standa.


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 224.42 (?), 19.11.2013 18:50

dobry postreh ja som si to obdobne predstavoval :) dakujem

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 224.42 (?), 19.11.2013 18:52

a zaujimalo ma ci ta tyc s riadenia sa moze krutit lebo tu musime brat do uvahy aj otacanie okolo vlasnej osi pri kopirovani prekazky (bocny naklon)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika