Příspěvky uživatele - 248.148

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Test na metanol, 12.3.2012
Si myslim, že jsem našel tu vyhlášku Ministerstva zemědělství 190/2008, je to ve sbírce zákonů částka 60/2008. Viz odkaz. Píšou, že pro slivovici, hruškovici nejvýše 15 g/laa. Tím se budu řídit. Je to mnohem benevoletnější, než nějaká směrnice... celý příspěvek >
Sejmutí etiket z lahví, 16.2.2012
A jak čistíte demižony zevnitř? Našel jsem na půdě krásný starý demižon, válcový, hádám 40 let nepoužívaný. Horký louh s rizikem prasknutí se mi do něj lít nechce. Má význam i louh studený? Díky za zkušenosti, Aleš
Kde sehnat malou pálenici, 25.1.2012
Co se týče Medienka, dobrý, ale doporučil bych požádat o instalaci dalšího teploměru těsně před chladič. Standardně dávají jen měření olejové lázně a to je o úplně jiných teplotách. Při provozu jsem ignoroval ten jejich návod od výrobce, kde jsou... celý příspěvek >
Destil. přístroj Medienka, 18.1.2012
Díky za potvrzení. Mám to na elektřinu. Takže ten návod od výrobce vyhazuju, ještě, že jsem si nechal namontovat ten teploměr navíc. Zdraví Aleš
Kde sehnat malou pálenici, 8.1.2012
Líbila se mi jejich přehledná nabídka firmy Medienka, jen jsem si doobjednal instalaci ještě jednoho teploměru těsně před chladičem. Při provozu mě zaskočila potřebná doba. 80l kvasu v 100l kotli bylo přepáleno (jednou) za cca 7 hodin. A.
Letni hrusky na kvas, 5.9.2011
Taky bych chtěl zkusit letos kvas z hrušek. Mám ale rozporuplné rady, jak je připravit. Někdo radí odstranit jen stopku, jiný to údajně vykrajují, aby nešly do kvasu vnitřky a bubák. Já jsem si už i na to koupil umělohmotné vykrajovátko - prý na... celý příspěvek >
Rozmačkání švestek, 5.9.2011 Obsahuje fotku
Ja se snazim svestky rozmasirovat co to jde. Nekde jsem cetl, ze kvasne procesy probihaji mnohem lepe ve štávach. Predloni jsem 3 sudy pripravil tak, ze skoro vse po malych davkach proslo kuchynskym mixerem. Byla z toho fajn kase, jenze to byla... celý příspěvek >
Ringle vyrostlá z kořenu od vedle nerodí, 13.6.2011
Pane Vysloužile, děkuji Vám za odpověď. Měl jsem se zeptat dřív. A.V.
Ringle vyrostlá z kořenu od vedle nerodí, 10.6.2011
Asi 4 roky staré stromky pořád nekvetou a plody nikde. Vedle mnohem starší sromy plodí. Musejí se ringle roubovat jako jsem slyšel o třešních? Korunu jsem loni drobet prořezal a to nepomohlo. Známý říkal, že stromy jsou asi vyrostlé z kořenů vedle... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika