Příspěvky uživatele - 157.242

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Řez slivoně Gabrovska, 11.5.2012
Na fotkách je ryngle.
Škrábavost pálenky, 11.5.2012
Příčinu hledejte také v rychlosti pálení. Moc to nehoňte.
Kde sehnat malou pálenici, 23.4.2012
Plynaři stačí přinést nákres nefunkčního hořáku, ve své dílně vyrobí nový; u jeho montáže na místě už být nemusí . Demontáž hořáku není totéž, jako lézt do elektriky spotřebiče. Plynový hořák se oddělává po každé skončené práci rutinně. Kdežto u... celý příspěvek >
Kde sehnat malou pálenici, 17.4.2012
Při použití PB 10 kg bomby je 110 litrový kotel hotový (tedy i s přepálením) za 4 hodiny aktivity. Během té doby spotřebujete cca 1/2 náplně bomby. Zbylé si hravě spočítáte sám .
Kolik cukru má být v kvasu při pálení, 10.3.2012
Myslím, že dost to souvisí s aktuálním počasí při zrání kvasu. Ranější odrůdy švestek jsou vykvašené za 4-5 týdnů klidně i pod 5%, zato ty pozdnější ani po dvou měsících nejdou pod 7%. To je už venku kolem nuly, ve sledované místnosti nejvíc +9... celý příspěvek >
Vzdálenost stromů - opylovačů, 28.12.2011
Jaká je ideální vzdálenost (popřípadě maximální) mezi stromy, které dokáží opylovat-poslouží cizosprašným? Stejnou otázku si dovolím položit i pro hrušně :-).
Ryngle, slívy, 27.12.2011
Pro odrůdu Rekord musíte mít dost trpělivosti. Nám letos poprvé zarodila, a to cca 6 let po výsadbě. Nevím jestli je samo či cizosprašná, na každý pád je v okolí švestek. Její plody jsou opravdu nádherné. Vzhledem k tomu, že mé zkušenosti s touto... celý příspěvek >
Jaký druh švestky na slivovici?, 27.12.2011
Určitě si vyberete v Želešicích. Jsou kousek za Brnem, u dálnice, výběr solidní.
Poznáte odrodu?, 17.8.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, vím,že je těžké rozeznat některé odrůdy, ale i přesto to zkusím.Dcera koupila domek se zahrádkou a tato broskev byla na jaře skoro před popravou (v pozadí je vidět skládka),ale já ji ostříhal a dal jsem jí možnost, aby se ukázala, jelikož... celý příspěvek >
Toptaste x Těchobuzická, 9.8.2011
Dnes jsem ochutnal již druhým rokem plodící Toptaste a jednička mezi švestkama, alespoň u mne.Na to, že jsou zatím uvnitř zelené, tvrdé,tak mají super sladkou chuť.Dokonce velikostí se vyrovnaly velkoplodé odrůdě, kterou mám na konzum, tyto paradoxně... celý příspěvek >
Chování palíren při destilaci, 28.4.2011
Myslíte v Lavičkách? Pokud ano, napište mi prosím, jaké máte zkušenosti s touto palírnou, děkuji. greywolfmira@gmail.com
Pochlubte se svými altány, 3.3.2011
Úplně mě spadla brada. Prostě nádhera. Žádná umělotina, toto,přírodní staveníčko je prostě nejhezčí věc, co v této sekci je.
Toptaste, 3.3.2011
Já Toptasty vysadil v době, kdy ještě nebyly k mání a prodávaly se po pár kusech na osobu. Taky jsem vyčet, že to bude nejlepší odrůda na pálení kvůli vysoké sladkosti. Na podzim min.roku jsem posbíral na chuť z každého stromu cca po 5ti švestičkách... celý příspěvek >
Dakr FD-3, 4.8.2010
Právě při používání stroje spolu s mulčovačem došlo k popisované závadě. Tráva byla vysoká cca 40 cm a proto jsem mimo prvního řádku sekal na půl záběru a na vyšší strniště. Mulčovač trávu rozdrtil vemi slušně a výkon motoru vzhledem k možnosti... celý příspěvek >
První slivoně už zrají, 1.8.2010
Já tento rok také poprvé ochutnám švestičky, které jsem si dovezl až z Plzně -Toptaste.Už jsou modrorůžové, prý jsou nejsladší, dobré na pálenku, tak jsem zvědav.Každý strom urodil 3-5 švestek, tak nyní akorát do papulky pro děti
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika