Příspěvky uživatele - 236.166

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kafe v půdě, 27.5.2015
Prepáčte, myslela som pre záhradkárov, ktorí nemajú toľko... a zemiaky neriešim, dávam škrupiny okolo rajčín, paprík a pod., škrupiny sa u nás odkladajú stále, nevyhodí sa ani jedna a tak isto mi odkladá rodina a kamarátky. Proste škrupiny sú pre mňa... celý příspěvek >
Kafe v půdě, 25.5.2015
Bezkonkurenčne - kolečka podrvených vaječných škrupín okolo sadeníc. Časom treba dopĺňať, lebo asi dážďovky sťahujú pod zem. U mňa na slimáky 100%
Rajčata pro sezónu 2015, 18.5.2015
áááááno, nech je nás čoraz viac, tiež riešim záhradu ekologicky, kombinovaná výsadba, bylinky, kvety, možno o pár rastliniek viac, aby bolo aj pre škodcov a aj nám niečo ostalo, ale zatiaľ min.  rok super úroda, nie tony, ale toľko, aby som... celý příspěvek >
Poznáte někdo volně rostoucí rostliny?, 1.5.2015 Obsahuje fotku
Tretia rastlina by mal byť Áron, rastie nám v sade a okolitých lesoch.
Estragon, 27.4.2015
U nás v lete zeleninový šalát bez neho nie je to pravé orechové. Klasika rajčiny, uhorky, paprika, cibuľa... proste čo je, sladkokyslá zálievka a cca veľká lyžica nasekaného estragónu.
Co s nedodělanou "skalkou", 8.4.2015
Ak máte nejaké korunky, investovala by som do 2 -3 ks nejakých zaujímavých veľkých kameňov, aby trošku rozbili priestor. Ale inak to nevidím nijak čierne. Ako budú rastliny rásť, tak tu kameňa uberiete, tam prisipete, premiestnite nejaké rastlinky... celý příspěvek >
Pomáhá lunární kalendář?, 7.4.2015
Ja tento rok začínam podľa Výsevných dní Marie Thunnovej - biodynamické zemědelství. Verím, že to má niečo do seba, vlastne experimentujem, ale môžem, nikam sa neponáhľam. Nerobím pokusy aby som zistila, že priesady vysadené v určitých dňoch sú... celý příspěvek >
Co Vaše réva 2015?, 16.3.2015
Ďakujem za odpovede, máte pravdu, som v okrajovej oblasti, tak nenechám nič na náhodu a skúsim to na dve očká od zeme, asi je najvyšší čas. Dagmar
Co Vaše réva 2015?, 13.3.2015
Rozumiem tomu dobre, že ak mi v minulom roku zasadené hrozno nevyrástlo dostatočne, aby som mohla začať tvarovať, tak ho mám zostrihnúť (na koľko púčikov od zeme?) a čakať, že mi osnovu vytvorí tento rok? Okrem iného mám i vyššie spomínaný... celý příspěvek >
Křovinořez Stihl nestartuje, 2.8.2013
Dobrý deň, mám problém s krovinorezom stihl fs 38, nechce naštatovať a nechce natahať palivo do cuapáku čo je na karburáatore. Vymenil som hadičiky aj cupák, vyčistil karburátor aj palivovy filter. Zistil som, že keď dám dolu vzduchovy filter a... celý příspěvek >
Rotavátor Vari + dvoutakt, 30.4.2012
kultivatori samostatne predava agzat PA 51 M alebo ADVIS s 80 spojku alebo Rotavátor Profi - KB221
Terra MJ-5 + T20 - několik dotazů, 30.4.2012
tim preradovanim s prveho na druhy stupeňsom podla navodu som pochopil tak že suprava musi stať a tak zaradiť prvi stupen, druhy stupen radiť taktiež pri stojacej suprave motor beží ale ja to tak nerobim lebo pri plne naloženim privesom (viac ako... celý příspěvek >
Vari - Jikov, 30.4.2012
zaleži na tom či je sviečka mokra to znamená že doteka benzin skontrolujte zhasinanie (chcipak) niekedi to prebija od rukovete až po dinamo ten kablik sa rychlo prederie  
Problém s agzatem, 18.4.2012
najlepšie rozobrať a zložiť (nemyslim prevodovku) samozrejme s priručkou dať dole prostrednu skrutku  rozobrať koleso (z vonkajšej strany dať dole poistny kružok) pokial je to nahnute tak potom môže byť zlomena poloos
Jikov 1447 DVCE, 21.2.2012
podla mna je s bezkontaktnim a ceny si porovnajte na internete
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika