Příspěvky uživatele - 236.166

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Malotraktor slavie tv8 24 s, 18.2.2012
chcem sa Vás spýtať či je evidentný rozdiel medzi TK 14 a MT8 myslím tým sila v ťahu.Na TK je 1,2,3 v pohode potom je velký skok 4 a velmi ťažko sa rozbiehajúci traktor má tento problém aj MT8?
Vari GCV 190 vs. kopec, 17.1.2012
a môžte prezradiť aj z čoho ste použil kotuč a strmeň
Jakou levnou benzínovou pilu?, 4.11.2011
tiez som napisal ze potrebujem prave toho "silnejsiho brasku" k mojej starej dolmarke, tak preto sa pytam.Prave to ma zaujima ze ked sa ta nova pilka pokazi napriklad odide cerpadlo alebo aj nejaka malickost mimo zaruky aby som nemal... celý příspěvek >
Jakou levnou benzínovou pilu?, 4.11.2011
Prosim Vas, neviete ako je to so servisom dolmariek na Slovensku?? Pocul som ze je to problematicke. Mam dolmarku 25rokov, nic sa mi nepokazilo, ale uvazujem zase o kupe novej dolmarky, lebo potrebujem silnejsiu pilu, ale bolo mi povedane aby som... celý příspěvek >
Jednoosý MKS - 60, 26.10.2011
brzda na spôsob konského voza pritláčanie dreva na kolesa zvonka alebo zvnútra na disk
Tažná náprava 130mm Vari, 26.10.2011
ako to že to dokáže ustrihnúť závlačku však to nieje namáhane na pootočenie všetko sedí na šesťhranoch ja to mam vždy problém povoliť a to chodím s kolesami uzavretými natvrdo
Vari Diesel, 10.9.2011
vydeľ som niekde v katalógu motor diesel aj na bežne vari okolo 250 ccm písaná spotreba 0,3 l výkon okolo 5 HP keď som ho teraz zháňal v predajni na mňa pozerali ako keby som neviem čo od nich chcel
Vlecka za Vari, 8.9.2011 Obsahuje fotku
na vyhadzovanie sena do stodoly povodne vozík za poníka
Vari nechce startovat, 4.9.2011
ja som to riešil keď mi tiekol benzín cez preplavovací otvor uzavretím prívodu paliva a ťahal za šnúru pokiaľ naskočil až potom som otvoril prívod a po hodine prace sa to vyčistilo samo a to som viackrát štartoval pri rozvoze hnoja
Vari nechce startovat, 28.8.2011
dajte si pozor či nepreráža zhasínanie v rukoväť
MF 70, 17.8.2011
ja som na vari zistil že problém je vždy inde ako na sviečke a neustálim menením si akurát strhnete závit
Na co se to používalo?, 13.7.2011
podobni mam aj ja ale na ryby to určite nebude ale neviem ani ja načo sa v minulosti použival
Na co se to používalo?, 13.7.2011
Mam podobný nastroj po dedovi používame ho na rezanie hnoja na lepšie nakladanie pri vyvážaní
Jikov 1447 DVCE, 6.7.2011
ja mam motor vari s roku 97 s bezkontaktným zapaľovaním a dekompresorom ovládaním podtlakom v sani ale mne sa zdá pri štarte že to ma slabý odpor keď je studení cítiť na šnúre kompresiu a stačí trocha trhnúť a už beží keď je zohriaty necítiť... celý příspěvek >
Zarezlá hřídel drtiče Hecht, 24.6.2011
technickým fenom alebo plameňom
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika