Příspěvky uživatele - 240.66

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bilance 18.5 - mráz, 24.5.2012
Holešov (Kroměřížsko), asi kolem -4: Jabloně: nezdá se, že by jim mráz uškodil Hrušně: taktéž Meruňka: v pořádku Broskvoně: v pořádku Výše uvedené ale máme převážně coby nově vysazené stromky, zatím neplodící, takže nemělo až... celý příspěvek >
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 10.4.2012
Tak Černá Hora (okr. Blansko), cca 340 m. n. m. a Velkopavlovická začíná kvést.
Myslíte, že nedávný mráz mohl poškodit květní pupeny meruněk?, 5.4.2012
To bylo v květnu nějak kolem Zmrzlých, ne? U nás myslím k - 7, přesně už nevím.
Ovocné stromky do 850m, 2.4.2012
Strýmky měli v Droždíně, ale nejsem si jistá, že je ještě budou mít i teď na jaře.
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 2.4.2012
Blanensko, Černá Hora, po kvetení meruňky ani zdání, ostatně od minulého týdne v noci často mrzne. Z Kroměříže kamarádka hlásí Velkopavlovickou v květu.
Meruňka Bergeron a mráz -24, 23.2.2012
Máme to úplně stejně. Může za to mráz.
Nezabúdli ste na sýkorky?, 15.2.2012
Tak upřímně, přiznám se, že je mi docela jedno, jestli hýl vyklovává pupeny stromů, nebo ne. Rozhodně nám nikdy žádný strom nezničil, což mi vcelku stačí.
Vaše zkušenosti - Pražákovi Droždín u Olomouce?, 15.2.2012
Pokud to bylo na mě s těmi Bojkovicemi, tak v pořádku, je to samozřejmě možné. My jsme asi holt měli smůlu, bohužel. Ve stejný týden jsme byli ještě v dalších dvou školkách a nikde takové problémy nebyly, takže i proto byl ten celkový dojem z... celý příspěvek >
Nezabúdli ste na sýkorky?, 15.2.2012
Včera jsem doplňovala krmítko. K nám zalétají hlavně obvyklé sýkory - koňadry, modřinky, babky - vrabci, hrdličky, zvonci, kosi, rehci, sem tam čížek nebo stehlík či pěnkava, jednou za čas se objeví hýl nebo dlask, ale to bývá celkem zřídka. Což je... celý příspěvek >
Vytvořme společnou nazorovou degustaci starých odrud, 1.2.2012
Ono je to hrozně těžko říct, alespoň pro mě, každá ta odrůda je úplně jiná. Takže bez pořadí Panenské, Ontario a Matčino.
Staré odrůdy jabloní - Slovácko, 25.1.2012
No, a proto se říká sto lidí, sto chutí.
Staré odrůdy jabloní - Slovácko, 25.1.2012
Přijde mi skoro až vtipné, jak se tu všichni zuby nehty brání tomu, že by někdo mohl mít rád starší odrůdy a sázet je na základě něčeho jiného než z nostalgie...
Staré odrůdy jabloní - Slovácko, 25.1.2012
Mluvila jsem o přenášení vlastních postojů a zálib na druhé - tzn. že automaticky předpokládáte, že stejně jako vy to má i někdo druhý a že ze stejných pohnutek se zabývá těmi starými odrůdami.
Staré odrůdy jabloní - Slovácko, 25.1.2012
No vůči těm starým odrůdám.
Staré odrůdy jabloní - Slovácko, 25.1.2012
Tedy, nevím, zda si tak trošku neděláte legraci..., ale pokud jde o ty kožuchy a jadrničky, tak právě ty si manžel vyžádal k nasazení. Tedy mluvím o kožené renetě a jaderničce, ty jsou u nich označovány výše uvedenými názvy, možná ty vaše budou ještě... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika