Příspěvky uživatele - 158.118

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pila Homelite XL2, 13.2.2012
tato pila je jedna z nejlepsich pil skoda ze dnesni pily homelite delaji v cine
Pila Homelite XL2, 13.2.2012
spojka se necha pouzit z tipu husgvarna sila a prumer odpovida jenom se musi prerezat zavit na witvort nejdrive se ale musi stred spojky vyzihat aby zmekl
Moštové odrůdy do 500 mnm, 13.12.2010
Pěstuji vinnou révu v 568 mnm v Hlinsku v Čechách kde jsou drsné podmínky. Mám ji na jihozápadní stěně. Pěstuji odrůdy modrý Golubok, Veltlínské červené ranné, Krystal, Chrupku červenou. Všechny prpspívají.Stříhám je napodzim a polotažně i tažně... celý příspěvek >
Je to šípková růže nebo není?, 14.6.2010
Planých růží je strašně velké množství druhů (tedy nikolo jen růže šípková - Rosa canina - ale desítky dalších více či méně podobných typů). Ve Vašem případě by se mohlo jednat i o podnožovou růži - Pávův červený šípek - který se již dlouhou dobu... celý příspěvek >
Tis na nízký plot, 14.6.2010
Myslím, že je možné použít jakýkoli tis. Bude záležet na intenzitě Vašeho stříhání. Josef.
Stříhaný kvetoucí živý plot, 14.6.2010
Vajgélie má tendenci růst moc do šířky. Spíše bych doporučil třeba bílé tavolníky, mochnu křovitou (ta je ale nižší), zlatici, hlohyni, snad některé kaliny, trojpuky, "jasmíny", možná hotrenzii (Hydrangea... celý příspěvek >
Odhalilo to časté mulčování, 14.6.2010
Odrůda Aurea by měla i výrazně žluté olistění (nejen květy). Toto je základní druh, vcelku běžný a rozmnožující se jak samovýsevem, tak zakořeňovýním výhonů a plošným rozrůstáním. Josef.
Zákaz kácení, 24.9.2009
Díky všem za názory. Vyvozuji z toho, že vždy je odpovědný pilař.Pokud by měl ještě někdo z profesionalů podobnou zkušenost díky za zveřejnění.Franta
Zákaz kácení, 21.9.2009
Dobrý den.Blíží se doba kácení list. stromů. Dostal jsem se do situace, že jsem slibil kamarádovi pokácet asi čtyři topoly na jeho pozemku. Mám ale podezření že chce po mě řezat i když nebude mít povolení od uřadu. Vím že nejlepší rada je to... celý příspěvek >
Jahodník - nemoc, 16.8.2009
Běžná choroba: bílá skvrnitost listů jahodníků. Jistě o ní a opatřeních proti ní najdete spoustu stránek. Josef.
Zčernání smrku, 16.8.2009
Mám dojem, že by to mohly být - ačkoli se to dá nepravděpodobné - nějaké mšice? Samozřejmě to může být i cokoli jiného:-( Co bych s tím - podle popisu - udělal já?: pořádně bych kout prostříhal a prosvětlil, smrk bych očistil od vnitřních suchých... celý příspěvek >
Napadané listy bobkovišně, 16.8.2009
Ne, že bych se s tímto konkrétním problémem již setkal, ale trochu mi to připomíná napadení listů roztoči - hálčivci, jak je známo u mnoha dalších druhů rostlin, které zde už byly řešeny: ořešáky, hrušeň, réva atd. Roztoči nejsou hmyz, proto zde... celý příspěvek >
Pozná někdo co je tohle zač?, 16.8.2009
Pěkný kousek. Taky se přikláním k tomu, že je to housenka lišaje. Josef.
Habry se ohýbají - vázat?, 16.8.2009
Hej, tak možno, aj tak možno. Terminál je hlavní, koncový, zpravidla nejsilnější výhon. Z něj vzniká kmen, resp. pokračování kmene. Pokud není jednoznačně definovaný sám od sebe, z více výhonů vyberte jeden a pasujte ho do této role. Způsob... celý příspěvek >
Preslie parožnatá, 16.8.2009
Myslím, že s ní vůbec nic nemusíte dělat, že přežije naši zimu bez jakékoli další péče. Josef.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika