Příspěvky uživatele - 79.90

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Postrik proti pilatce, 17.4.2009
Decis Flo patří mezi tzv. pyretroidy. A ty mají při teplotách nad 23°c výrazně sníženou účinnost někdy až žádnou. Lépe je použít nějaký přípravek na bázi organofosfátů a po 1O až 12 dnech ošetření opakovat přípravkem na bázi neonikotinidů např.... celý příspěvek >
Vrtule třešňová, 17.4.2009
Žluté lepové desky se dávají proto, že žlutá barva některý hmyz sexuelně dráždí, a proto na ně nalétavá. Orientační termín prvního ošetření je v době, kdy rozkvétá černý bez nebo kdy začínají červenat plody naší asi nejranější třešně- Rychlice... celý příspěvek >
Ochranny postrik, 17.4.2009
Odpověď Jaanovi: Postřik proti strupovitosti až ve fázi růžového poupěte považuji za velice riskantní. Záleží samozřejmě na průběhu povětrnostních podmínek daného roku, na případném infekčním tlaku z okolí zahrady a v neposlední řadě na citlivosti... celý příspěvek >
Železitá voda ze studny, 15.4.2009
Zkoušel jsi ty papírové proužky (testery)? Ten by ti měl říct čeho je málo nebo hodně. Mám taky studnu a mám jen vysoké PH, které stáhnu přípravkem PH-, pak jen tablety 7days.
Modrá skalice ano či ne?, 15.4.2009
... na co je dobrá modrá skalice?
Ochranny postrik, 14.4.2009
Delan je přípravek, který účinkuje proti kadeřavosti naprosto spolehlivě. Jeho účinnou látkou není v žádném případě mancozeb, ale dithianon. Na podzim při opadu listí a v prvním postřiku z jara je opravdu výhodnější použít proti kadeřavosti přípravek... celý příspěvek >
Červivost višně, 13.4.2009
Slepice proti vrtuli třešňové nepomohou. Míval jsem třešeň - pozdní chrupku přímo ve výběhu pro slepice. Je to dáno i tím, že larva tohoto škůdce přežívá hlouběji v půdě, kam se slepice nedostane. Navíc pokud jsou v okolí zahrady další třešně,... celý příspěvek >
Písková filtrace - domácí výroba, 9.4.2009 Obsahuje fotku
Přidávám ještě foto jak to je v tom sudu.
Písková filtrace - domácí výroba, 9.4.2009 Obsahuje fotku
Tak jsem snad zdárně dokončil fitraci dle mých představ. V plastovém sudu je otočený belíček, přilepen ke dnu sudu a z něho jde čistá voda. Na belíčku je cca 4m vatelínu a na něm filtrační písek. Zatím jen napouštím vodu do bazénu a zajímá mě váš... celý příspěvek >
Jak seřídit spojku u Vari, 8.4.2009
Odstředivou mezi motorem a převodovkou.
Jak seřídit spojku u Vari, 7.4.2009
Dobrý den mám problém jak nastavit správně funkci spojky u Vari?
postrik stromu, 5.4.2009
Otázka je, čemu říkáte červivost. Při rašení jabloní můžete ošetřovat proti přezimujícím škůdcům např. přípravek Oleoekol. Po odkvětu proti pilatce jabloňové, jejíž larvy si lidé často pletou s začínající červivostí. Červivost jablek způsobuje larva... celý příspěvek >
Mech v pařníku, 5.4.2009
Dobrý den, moc bych prosila o radu již druhým rokem se mě děla v pařníku mech asi mě kvůli tomu nešli ani papriky, koupila jsme si vapno ale te čtu že se nema davat k paprikam rajčatum.(nemaji pry rádi primé vapeni)a spiš až na podzim že se má vapnit... celý příspěvek >
Jaká odrůda Vám teď chutná?, 4.4.2009
Nyní mám ve sklepě ještě tyto odrůdy: Jonagold - konzistence i chuť stále velmi dobrá - z posledního zákrsku na M4           Goldstár -chuť i konzistence stále výborná Rubinola - stále ještě dobrá,... celý příspěvek >
Kočky a bazén, 4.4.2009
Zkuste koupit spray WD-40 a mírně postříkat stěny a kousek plochy kolem bazénu (dolní část). Taky jsem lepil a lepil - tohle zabralo. Kámošovi chodili kocouři "ostříkávat" dveře a tohle opravdu pomáhá.
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika