Příspěvky uživatele - 79.90

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nemoc švestky a zároveň rybízu, 11.5.2009
Chtělo by to obrázek. Ale přesto tak, jak jste ty příznaky popsala se domnívám, že se jedná o nedostatek přijatelného draslíku. A přitom ho může být v půdě dostatek, ale je špatný jeho transport do starších listů, na příčině bývá často sucho. Pomůže... celý příspěvek >
Pěstování porku, 11.5.2009
Děkuji!!Snad stoho něco bude díky
Pěstování porku, 11.5.2009
Dobrý den, prosím Vás mohla bych se optat(začátečník),sama jsem si vysela zimni porek ted uz sem ho rozpíchala na záhon, ale neazastřihla jsem ho... koukala sem ze vedle sousedka ho má ustrihnuty..korinky sem zkratila ale nahore nee myslite ze ho... celý příspěvek >
Americká plíseň na angreštu, 10.5.2009
Rubigan byl na padlí dobrý. Používal jsem ho na střídačku s Horizonem. Když měl u mně doma 9té narozeniny dal jsem ho zlikvidovat.  Velice se mi (a nejen mně) poslední roky osvědčil Falcon. Prodává se i v malospotřebitelském balení... celý příspěvek >
Poraďte co s tímle škůdcem?, 10.5.2009
Jen pro upřesnění. Calypso i Mospilan jsou velice podobné přípravky - patří do skupiny tzv. neonikotinidů. Jsou systemické (rozvádějí se v pletivech ošetřované kultury) a působí na nervový systém škůdce. Reldan patří mezi organofosfáty, není... celý příspěvek >
Výsadba po ošetření, 8.5.2009
Dominátor patří mezi glyphosaty, podobně jako Roudup klasik, Clinik atd. atd. Všechny obsahují 36Og/l účinné látky glyphosate. Všechny působí, jak popisuje p. Skála. Jde o to, za jakým účelem jste totální herbicid použil. Pokud tam máte vytrvalé... celý příspěvek >
O jaký druh plevele jde?, 8.5.2009
V trávníku se Vám skutečně objevil heřmánkovec přímořský. Je to jednoletý přezimující plevel a po opakovaném sečení zahyne. Pokud ho chcete zničit stačí postřik Lontrelem (není zrovna levný). Bofix je trojkombinace tří účinných látek známých např. z... celý příspěvek >
Černání okrajů listů a skvrny, 8.5.2009
Proti roztočům je třeba bojovat na začátku vegetace- po vyrašení. V současné době to je obtížnější. Pomůže opakovaný postřik Omite, Nissorun 1O WP, Ortus 5SC a pod. Ochranu je třeba provést ještě v pozdním létě. Při aplikaci výše uvedených přípravků... celý příspěvek >
Poraďte co s tímle škůdcem?, 8.5.2009
Zkuste Calipso či Mospilan + Talstar (nejúčinější pyretroid). Stříkejte pozdě navečer, když jsou nižší teploty.
Modřín opadavý - půdní nároky, 7.5.2009
Také si myslím, že Váš modřín zdárně poroste.
Královna Hortenzie, 7.5.2009
Královna Hortensie je skutečně velmi chutná a přitažlivá odrůda. Nepatří však mezi nejúrodnější. Sám jsem ji nikdy nepěstoval, ale míval ji kdysi soused. Jako opylovač poslouží i třešeň. Pokud je máte na zahradě, či v sousedství a protože v... celý příspěvek >
Mech v dlažbě - v dosahu květin a trávníku, 5.5.2009
Ano, zelená skalice pomůže.
Červivost lískových ořechů, 5.5.2009
Se slepicemi a nosatčíkem Vám dávám za pravdu. Choval jsem je ve výběhu.  asi od května do září jsem jim každý den nasekal trochu jemné travičky a naházel do výběhu (kvůli pěkným žloutkům). Od toho září až do plného jara jsem je každý den asi na... celý příspěvek >
Identifikace choroby, 5.5.2009
Asi Vám mnoho neporadím. Podle toho, že píšete o seschlých květech a hnědnutích lístků na konci větviček, by se mohlo jednat o moniliový úžeh peckovin. Ochrana byla opakovaně v několika příspěvcích popsana v části meruňky, příp. broskve. Ale, jak... celý příspěvek >
Nestejnonměrný trávník, 4.5.2009
Abych Vám to nekomplikoval, po přihnojení ledkem asi za 3-4 týdny aplikujte trávníkové hnojivo. Prodává se v 3kg nebo 1o kg balení aq bude tam návod, kolik a jak často aplikovat. I když obsahuje hořčík, přesto ještě 2x aplikujte postři hořkou solí... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika