Příspěvky uživatele - 44.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co to je?, 6.10.2012
Je to rez hrušková.
Pochlubte se svými květinami vypěstovanými v roce 2012, 16.9.2012 Obsahuje fotku
Sundavilka
Roubování okurek na tykev, 9.2.2012
Taky jsem chtěl vypěstovat semena tykve fíkolisté, ale plodů bylo hodně a žádné semeno ani po půl roce nedozrálo. Napadlo mne nechat plod uležet ve světlém sklepě rok a půl. Většina semen v něm již dozrála a klíčí. Příště nechám plod... celý příspěvek >
Sundaville, 8.2.2012
Na zazimované rostlině mi dozrály semena.Nevíte někdo kdy se vysévají?A jaká je úspěšnost vzejití?Děkuji za každou radu.Jana
Štěně a kotě, 12.10.2011
Doufám že, to u nás taky tak bude vypadat.Zatím je to jak box v lehké a těžké váze.A já dělám rozhodčí.
Copak je tohle? k cemu to slouzi?, 12.10.2011
Taky jsme je měli.Po rozklepnutí se s nima obkládalo.Zbytek jsem ještě vloni prodala přes internet.Je po nich docela poptávka.
Štěně a kotě, 11.10.2011 Obsahuje fotku
Mám 5měsiční jezevčici a 2měs, kotě.Myslela jsem že seznámení bude v pohodě.Pes se ke kotěti chová jako ke hračce a dost drsným způsobem si "hraje".Přitom už žrali vedle sebe.Kotě se ani nijak výrazně nebrání, chová se apaticky, jen občas zaprská a... celý příspěvek >
Rajčatová šťáva, 21.8.2011
Celá rajčata podliju troškou vody a nechám přejít varem.Dělám to večer.Ráno sliju (rajčata vody pustí hodně)A zbytek rozmixuju, přepasíruju a zavařím.Takto dělaná štáva je hustší.
Krmivo pro šteně, 29.7.2011
Konvalinko, moc děkuju za odpověď.Štěně je fenka jezevčíka a u nás moc velký výběr granulí není.Příští týden jdem na přeočkování už k našemu veterináři a tam se teda poptám.Zatím jsem koupila granulky s 75%masa pro štěnata.Zdravím Jana
Krmivo pro šteně, 28.7.2011
Pochlubit jsem se určitě nechtěla.Jen je na trhu spousta značek a né všechny jsou kvalitní.a pokud je tady diskuze i o psech, tak jsem chtěla znát názor chovatelů.
Krmivo pro šteně, 21.7.2011 Obsahuje fotku
Jaké je kvalitní krmivo pro štěně malého plemene?má teď 10 týdnů.Děkuji
Prosím o určení rostlinky, 16.7.2011
Lído, děkuji.Je to on.Jana
Prosím o určení rostlinky , 15.7.2011 Obsahuje fotku
Prosím o určení rostlinky ať vím co potřebuje
Ohraničení trávníku, 6.4.2011
Dobrý den my jsme zapustili dlažební kostky, tak aby se po tom dalo jezdit sekačkou a je to super a nic nas to nestálo
Durman, 27.1.2011
Vloni mi poprvé vyrostly semeníky na durmanu(andělské trumpety) a ted potřebuji poradit kdy semena zasadit.Zatím jsem jen množila z řízků.Děkuji
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika