Příspěvky uživatele - 44.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dilema, 22.7.2010
Micuko, děkuji.
Dilema, 20.7.2010
Veterinář přijel a konstatoval, že stav je vážný a že bude lepší jí to usnadnitNevěřil, že má 13 pryč, že je pěkná.Odpočívá pod ořechem.Celou tu dobu co byla s námi byla prima psem a dlouho byla hravá.Ráda plavala.Jen nesnášela koupání pod... celý příspěvek >
Dilema, 20.7.2010
Tak v poledne přijede veterinář.Na boku v místě kyčle se jí otevřela rána a krvácí a zapáchá.Už jsem jí obrečela.Celý život nepotřebovala kromě očkování lékaře.S druhým psem jsme si veterináře užili dost.
Dilema, 18.7.2010
Mám 13a půl roku starou fenku něm.ovčáka.Už delší dobu má problém se zadníma nohama.Špatně se jí vstává a chodí.Nemůžem jí pohladit po zádech, protože upadne na zadek.Ted jen polehává a pokňukává.Je úplně hluchá a hůř vidí.Včera, když u nás vrcholilo... celý příspěvek >
Jak se jmenuje tato trvalka?, 17.5.2010
Zdravím.Taky mám vlčí bob.Ale letos asi nepokvete.Včerejší lijáky a silný vítr mu daly zabrat.Vítr orval i listy rebarbory (a nejen ji).
Phiiladelphus, 18.3.2010
Sakura?
Zalévání orchidejí, 16.3.2010
Dá se zalévat vodou ne převařenou, ale vodou s filtrační konvice?V létě používám dešťovou.Měla by být se sníženým obsahem minerálů a železa. Jana
Pokojové rostliny, 16.3.2010 Obsahuje fotku
Takže i já přidávám pár svých kytiček.
Půjde zasadit?, 16.3.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den.Dostala jsem kytici a v ní okrasný ananas.Nešel by zasadit?A jak na to?Děkuji Jana
Zahrada den po dni. Co jste dnes dělali?, 11.3.2010
Zdravím všechny nedočkavé.jaro je tady! Přiletěli špačci. Jana
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika