Příspěvky uživatele - 72.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kvas smrdí podobně jako ředidlo, 2.11.2013
Dobrý den. Přesně tohle se mi letos stalo u meruněk. Bečky jsem měl v garáži ve stínu. Po vypálení destilát stále smrdí odlakovačem nebo ganagonem. Při odvětrávaní provzdušňovacím kamínken zápach slábne. Může se pak ale takový destilát pít? Není to... celý příspěvek >
Odolná sekačka 4x4 do náročného terénu, 18.5.2013
Weibang se 190ccm BS mohu doporucit, Mame pres 5 let na sekani pozemku cca 2000m2 a jenom lijem benzin a obcas menime olej. Ted by to chtelo mozna koupit novy nuz, ktery se podarilo v terenu nekolikrat ohnout, ale po narovnani a prebrouseni sezonu... celý příspěvek >
Odolná sekačka 4x4 do náročného terénu, 6.5.2013
Problem je, ze sekacka je na seceni travniku, kdyz se travnik teprve postupne zaklada v takovem "marastu", tak to vetsinou chce nejaky horizontalni mulcovac, nebo reseni typu Dakr. Sam resim neco podobneho do sadu na nejakych 5000m2 a tohle mi... celý příspěvek >
Merunka na pálení, 19.1.2013
Chápu vás, zatímco u nás se meruňkám daří, tak kolem hrušek skáču, aby mi v těch našich písčinách nuschly dřív, než pořádně zakoření. Všechno má své.
Merunka na pálení, 13.1.2013
Nevíte prosím někdo, kde by se "Maďarská nejlepší" koupit? Všude mají jen "normální" Maďarskou. Díky, Ondřej
Merunka na pálení, 13.1.2013
Chtel bych se zeptat, jaký je rozdíl mezi "Maďarskou" a „Maďarskou nejlepší", nebo je to jedna a ta samá? Děkuji, Ondřej
Merunka na pálení, 13.1.2013
Můžu se zeptat, z jaké oblasti plynou vaše zkušenosti? Leskora je poměrně ranná bude mít dostatek cukru a aroma? Děkuji, Ondřej
Merunka na pálení, 13.1.2013
Dobry den, Chtěl bych rozšířit svůj švestko-hruškový sádek, který jsem zakládal loni o meruňkovou část tj. 10-15 stromů prakticky výhradně na meruňkovici a hledám vhodnou odrůdu. Podmínky bych měl mít ideální... Hodonínsko 185 m.n.m., viniční... celý příspěvek >
Ochrana proti jarnému kritickému mrazu niečo iné, 13.1.2013
Zkousel nekdo biologický přípravek Cropaid na bázi bakterie rodu Thiobacillus? Podle popisu to vypada dobre, ale neznam nikoho, kdo by stim mel pozitivni ani negativni zkusenost.
Kyselost rmutu, 24.11.2012
Dobrý den, Co se tyka te kyselosti, tak nerozumim hodnote kyselosti 6-7 promile. To je koncentrace objemova, nebo hmotnostni a ceho vlastne? Jak jste meril puvodni kyselost kvasu a jak jste dosel k 18g kyseliny? Pokud ja vim, tak se kyselost... celý příspěvek >
Zahradní krb a pergola - stavba svépomocí, 7.10.2012 Obsahuje fotku
Takhle jsme to vyřešili u nás
Mošt nechce kvasit, 28.9.2012
Zdravím, chtěl bych se zeptat co si myslíte o tom, že by se do kvasu místo bílého cukru přidal hnědý, třtinový. Díky za názory
Co je to za rostlinu prosím?, 13.8.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, chtěla bych Vás tímto poprosit o radu, co je to za rostlinu. Předem moc děkuji.
O jakou rostlinu jde?, 3.5.2012
Dobrý den, taky ji mám doma, asi 14 dní, teprve dnes jsem si všimnul, že má suchý lísteček, tak jsem ji trochu, zalil. Stála mně v obchodě jen 18 kč.  Pěstuji též orchideje, vriesea, a ruzné.
Co způsobuje usychání větví?, 21.3.2012
Já to mám to samé, listy uschnou, a příští rok zase obraší a rostou znova, to se každý rok opakuje, nevím co s tím, čím stříkat.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika