Příspěvky uživatele - 72.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kolik soli na lák na uzené?, 5.3.2012
Dobrý den. Od Arakain77 Přišel jsem pozdě z jiné poradny, ale přesto mi to nedá a také se podělím.Maso nakládám v zimě když je kolem nuly a nebo mrzne, na 10.kg masa 25,-35deka soli, česnek od oka podle chuti asi půl kila.Může být i víc.Soli... celý příspěvek >
Opylení, 19.2.2012
Dobrý den, dovolím si použít tady to vlákno. Potřeboval bych vědět, jestli k opylení žluté Williamsovi hrušky bude stačit červená Williiamsova, nebo musím přidat úplně jinou odrůdu např. Charneuskou? Předem díky za radu. Ondřej.
Podnože slivoní Břeclavsko - Hodonínsko, 19.2.2012
Děkuji všem za reakce. Asi půjdu spíše do toho myrobalánu a pokusně k tomu přidám pár na ZK a St. Julien. Cca za rok, dva budu osazovat druhou část pozemku kterou musím nejprve rekultivovat po vykácení malého lesíku (Topol, líska, č. bez). Tady... celý příspěvek >
Zakalená slivovice, 13.1.2012
Určitě se to ztratí.Zmrazte kořalu a zákal zmizí
Zakalená slivovice, 13.1.2012
Dobrý den všem. Mléčné zbarvení destilátů je způsobeno tzv.MLÉČNÝM KVAŠENÍM.Není to žádná vada pálenky.Postačí nádobu s pálenkou dát na jeden den do mrazáku nebo pokud mrzne, tak ven.Zákal se mrazem srazí a usadí na dně.Několikrát jsem se s tímto... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika