Příspěvky uživatele - 134.38

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Flamingo, 4.8.2011
Vďaka za pekné porovnanie, Paľo!
Deformace plodů meruněk v důsledku silného výskytu strupovitosti, 26.7.2011
O akú odrodu sa jedná?
Akú novú marhuľu?, 25.7.2011
Zdravím všetkých. Diskusie o meruňkách sú teraz v plnom prúde, preto by som Vás aj ja rád poprosil o rady a skúsenosti. Na jeseň plánujem zasadiť marhuľu. Mala by to byť odroda vhodná do okrajových oblastí. Už mám zasadenú (jednoročnú) Vehardu. Teraz... celý příspěvek >
Slepičince, 28.6.2011
Ako často prihnojujete plodovú zeleninu (rajčiny, papriky, uhorky)? Mám pocit, že pri častom hnojení rastliny moc rastú a málo plodia.
Opelenie čerešna + višňa, 17.6.2011
Vďaka za odpovede. O tom, že čerešne, resp. višne sú cudzoprašné, samoprašné, čiastočne samoprašné sa dá dočítať skoro všade. O vzájomnom opelení som sa nedočítal nikde. Ešte raz vďaka a nech sa darí.
Opelenie čerešna + višňa, 16.6.2011
Ahoj, možno trochu blbá otázka, ale je možné vzájomné opelenie čerešne a višne? Vďaka.
Kučeravé listy papriky, 15.6.2011
Ešte doplním, včera som bol v Baumaxe. Predávali tam papriky. Listy boli taktiež kučeravé, rovnako ako na obrázkoch...
Kučeravé listy papriky, 14.6.2011
Ospravedlňujem sa. Zlá adresa. Bolo to riešené TU!
Kučeravé listy papriky, 14.6.2011
Dobrý deň, chcem sa spýtať, čo spôsobuje deformovanie listov na paprike. Listy akoby mali "broskyňovú kučeravosť". To isté bolo riešené v tomto vlákne. Závery však nie sú jednoznačné. Jedny tvrdia, že je prehnojená, počul som, že vtedy... celý příspěvek >
Roubování za kůru - je už čas?, 14.6.2011
Pred časom som mal podobnú otázku. Z odpovedí mi vyšlo, že je lepšie odstraňovať neskôr, aj na jar ďalšieho roku. Ale niektorí záhradkári odstraňujú skôr, takže z veľkej časti záleží aj od vkusu.
Usychajúce vrcholy letorastov, 14.6.2011
Vďaka za odpovede. Bude to makadlovka, príp. obaľovač. Vo vrcholoch boli vyžraté chodbičky. Preventíne som ich odstránil, uvidíme, či to zaberie. Keby to bolo v malom rozsahu ako u Vás pán Paľo, vôbec by som to neriešil. Bolo toho však na môj vkus... celý příspěvek >
Usychajúce vrcholy letorastov, 13.6.2011
Dobrý deň. Na broskyni mi usychajú vrcholy letorastov. Dávnejšie som čítal (myslím, že tu na fóre), že to spôsobuje nejaký červík,  ktorý vykusuje vo vrcholoch chodbičky. Za ten svet však nemôžem nájsť ten príspevok. Preto vás prosím, ako... celý příspěvek >
Vytrhávanie letorastov, 7.6.2011
Dobrý deň, vďaka za odpoveď. Pretrhávaním som myslel už staršie stromy. Z mladých kvitlo iba zopár a tam som už pretrhal (nechal som všade jeden plod - možno dozrejú). Puky som netrhal, počkal som kým sa všetko rozvije a odstránil som až plody a... celý příspěvek >
Vytrhávanie letorastov, 6.6.2011
Dobrý deň, môžem odštipnúť/odstrihnúť letorasty na mladých stromčekoch už teraz, prípadne to nechať až na jar budúceho roka?  Stromy boli sadené tento rok na jar (boli aj riadne zastrihnuté). Jedná sa mi hlavne o výhonky o ktorých už teraz viem,... celý příspěvek >
Favorita Morettini 3, 6.6.2011
A ako je oddeliteľná od kôstky? Čítal som, že moc nie.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika