Příspěvky uživatele - 106.46

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Slivovice - kvas, 24.11.2011
Dobrý den, měl bych dotaz z podobného soudku, teď v sobotu jsem ještě podrtil jabka, které jsem ještě natrhal a asi týden jsem jablečnou drť (mimochodem krásně voní) nechal v sudech na mrazu než jsem je dnes dal do místnosti s teplotou kolem 15 st.... celý příspěvek >
Zahradní domek - postavit nebo koupit hotový, 12.8.2011
A to je jako stavba? hrůza děs, při prvním větru a sněhu to spadne! Ani jeden spoj čepovaný! Jo béďa trávniček.
Odpuzovače much, 13.7.2011
Zajímalo by mě jaké máte zkušenosti s odpuzovači much. Chtěla bych nějaký pořídit do pergoly at při různých akcích nemusí být všechno jídlo pořád přikryté. Všude možně je psáno hlavně o odpuzovačích komárů ale nevím jestli by to fungovalo i... celý příspěvek >
Bofix a tůjky, 11.5.2011
Hlavně jsou tůje dřeviny a ne plevel, působil by na ně Garlon, určitě ne Bofix náhodným spadem postřiku. Oba postřiky působí přes zelené části rostlin
Pivní set, 20.4.2011 Obsahuje fotku
O pivním setu jsem uvažoval poměrně dlouhou dobu. Nákonec jsem si koupil tohohle krasavce: Pivní chlazení Pygmy 15
Zkušenosti s "levným" zahradním nábytkem (např. Ikea, Jysk), 20.4.2011
Jysk není špatný. Jejich fylozofie levného nábytku, ale přitom kvalitnějšího než u konkurence se mi líbí. Občas se však taky najdou výjimky.
Vodní gril, 14.8.2010
Zdravím uživatele levnějších černých grilů. Mám ho teprve měsíc a jsem s ním spokojen. Ovšem po jednoduchých úpravách. Jsou celkem tři: 1. na úrovni spodního lavoru(topeniště) jsem připevnil starý litinový rošt orámovaný plechem, aby nevypadávalo... celý příspěvek >
Co mi žere růže a hortenzii?, 15.6.2010
U keře růže by mohlo jít i o okus divokou včelkou. Přiletí a takhle velký kus vykousne najednou a je "fuč". dělá to jen chvíli, než si postaví "domeček". Hanka
O jakou jde chorobu, 15.6.2010
 Střihněte a máte po starostech! Růže zase obrazí!! Hanka
O jakou jde chorobu, 14.6.2010
Dobrý den, já na keři nevidím nic zvláštního, na keři vyrazily nové krásné výhony a že jsou jiné barvy, na tom není nic divného. Já bych ji nechala v klidu, a čekala. Hanka
Růže - zčervenaly listy, nekvete, 9.6.2010
A nemá tzv. " slepé očko" / u nás doma se tomu tak říká /? Nemáte náhodou fotku? Ta by prozradila víc!! Hanka
Růže, 22.4.2010
Chtěla bych jen Beatě říct, že mi Don Juan hodně omrzá a to je na záhoně a nakopčen. A tak si myslím, že by měla na zimu celý květináč i s růží něčím hodně obalit. Hanka
Rajčata - prosím poraďte, 20.4.2010
Po přezazení malých sazenic až po " krk " začaly rajčata krásně růst, nyní jsou asi 20 cm vysoká, ale spodní listy začaly žloutnout a na nich se objevují na okrajích černé skvrny a tak si myslím, že by to mohlo zasáhnou celé rostliny. Žluté... celý příspěvek >
Nerovný terén v trávníku, 23.3.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den, koupil jsem v rodin. baraku jeden byt - 4 byty. I se zahradou o rozloze cca 25m x 15m. Rok jsem se o trávnik nestaral, nebot jsem se venoval rekonstrukci bytu. Po roce obývání bytu jsme se vrhly na zahradu. na zahrade jsme meli asi cca... celý příspěvek >
Jak množit thuje, 23.3.2010
Dobrý den, zkoušel jsem z větviček thuji si namnožit několik stroměčku... mám velkou zahradu a potřebuji udělat živí plot. Zkoušel jsem pomoci stimulatoru je na podzim zasadit ale marně. Nezakořeněly mi. Zkusit to ted na jaře? Nemáte nekdo... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika