Zkušenosti s "levným" zahradním nábytkem (např. Ikea, Jysk)



host - 106.46 (?)
20.4.2011 9:23

Jysk není špatný. Jejich fylozofie levného nábytku, ale přitom kvalitnějšího než u konkurence se mi líbí. Občas se však taky najdou výjimky.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

Stránky: 1,  2,  3,  4   
host - 64.250 (?), 16.1.2011 22:14, zobrazeno: 43256x

Dobrý den,

zvažujeme koupi zahradního nábytku z tvrdého dřeva a přemýšlíme i nad levnější variantou ale Ikea, Jysk. Jsou vzhledově hezké, cenově velmi přijatelné. Máte někdo zkušenosti s tímto nábytkem? Negativní i pozitivní? Připadně můžete poradit jiného dobrého dodavatele?

Děkuji za všechny reakce :-)

Vendula

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 65.50 (?), 17.1.2011 8:03

S JYSKem mám pár zkušeností,  žena si tam nábytek několikrát kupovala. Nadšený nejsem, ceny mi extra výhodné nepřipadaly. Navíc se mi nelíbila kultura prodeje. Vystavený kus je často jediný co mají a ten Vám neprodají. Zboží musíte zaplatit v plné výši předem a teprve potom Vám ho objednají. Obdržíte tak do měsíce.  Vzhledem k tomu, že se honosili sloganem " obdržíte hned, zaplatíte později", přišlo mi to jako výsměch zákazníkům.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 64.250 (?), 17.1.2011 10:59

No je jasné, že to profici nejsou, ale ty ceny jsou slušné... za set v akci (velký stůl, 4 polohovací křesla 7 tis. dřevo tuším Meranti)... :)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Marvella - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (820) - 35.114 (?), 17.1.2011 11:48

Tak mě třeba v Ikeii zrovna moc levný zahradní nábytek nepřipadá. Co se týče Jysku, tak jsem slyšela, že kvalita nábytku nic moc. Ale nemohu to posoudit osobně, my máme nábytel teakový...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 65.50 (?), 17.1.2011 12:48

Jsou to vesměs skládačky - kvalita je dána dřevem a sešroubovat to musíte sami doma. Na zahradním nábytku kvalita zpracování (která mimochodem je nic moc) ale není až tak to hlavní.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 64.250 (?), 17.1.2011 18:38

Skládačka pro nás není problém ;-). Co je tedy prosím podle vás zásadní u zahradního nábytku?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 64.250 (?), 17.1.2011 18:36

A odkud prosím máte ten teakový nábytek? Pokud by nebyl vyloženě drahý, tak bychom zvážili i ten :-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 160.168 (?), 17.1.2011 19:32

V Jysku jsem kupoval předloni ve výprodeji dvě křesílka z teaku.Mám je venku, za tu dobu 1x ošetřené a jsou super.Původně stály 1999,- a v akci 699,-kč.Dotěď se bouchám do hlavy že jsem nekoupil i stůl (1500,-).Mimochodem velmi masivní.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 162.128 (?), 17.1.2011 20:08

my jsme teakove veci kupovali v HomeArtu, je to takovy cenovy stred. Myslim ze tam byly zidle/kresla tak 2-4 000, stoly 4 - 6 - 8 000. Venku to stoji celorocne, prsi na to, snezi, na jare to vezmeme smirgl papirem a pretreme teakovym olejem, dotahneme srouby a je to zase pekne. V IKEA jsme koupili take par veci, material byl myslim Akat, nebo nejake podobne drevo, to na zimu davame dovnitr, ale pres leto to stoji i na desti a zatim v pohode.

Teak je na cely zivot, je to nadcasovy material, pokud je ale kovani dobre udelano (a nevyklechtaji se vam srouby kterymi to drzi pohromade... - to muze byt problem levnejsich vyrobku - slabsi kusy dreva, mene fortelne provedeni). Mame jedno kreslo hodne kvalitni  (Hartman) a rozdil v konstrukci je zretelny (ale stalo 12 000...nicmene je pohodlnejsi a je o ne rvacka :-)   

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 106.46 (?), 20.4.2011 9:23

Jysk není špatný. Jejich fylozofie levného nábytku, ale přitom kvalitnějšího než u konkurence se mi líbí. Občas se však taky najdou výjimky.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika