Příspěvky uživatele - 168.163

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Narašený česnek, 25.10.2011
Termín "z principu" som si požičal od Vás. Ja otázku kyslosti chápem v zmysle ceľkovej zmeny pH pôdy pri častom hnojení soľmi anorganických kyselín. Ak si prejdete ponúkané priemyselné hnojivá, tak okrem liadku vápenatého či amonnovápenatého väčšina... celý příspěvek >
Praskliny na kmeni jabloní, 25.10.2011
Pričítam jednu z hlavných príčin pukania kôry nerovnomernému rozdeleniu zrážok v tomto roku (mokrý studený júl, suchý a horúci august a september). Zdezinfikujte čerstvé trhliny meďnatým prípravkom a po vyschnutí ich vyplňte stromovým balzámom... celý příspěvek >
Jabloň rozela, 25.10.2011
Prvý Topaz som mal na M9 (ílovitá pôda), teraz ho pestujem na MM104 (hlinitoílovitá pôda). Jablká čisté ako z atlasu. Paľo
Black Magic, 25.10.2011
Zdravím Vás Braňo! Máte ešte niekde odloženú etiketu od firmy Jural? Je tam pri názve Black Magic napísané bezsemenný rezistent alebo iba rezistent? Tak ako som písal na začiatku vlákna, Jural predáva dve navonok rôzne odrody s odlišným popisom-... celý příspěvek >
Jabloň rozela, 25.10.2011
Topaz je tiež kríženec Vandy, napriek tomu som na žiadnom jablku pehovitosť nevidel. Prvýkrát sa mi v tomto roku (okrem Orionu) pehovitosť vyskytla takmer na všetkých plodoch navrúbľovaného úrodného Angoldu. Ale ten nemá žiadne gény z Vandy. Orion je... celý příspěvek >
Odrůda Rubinette, 25.10.2011
Pokiaľ hľadáte novšiu a podobne chutnú odrodu ako je pôvodná Coxova reneta, potom by som radšej siahol po Pinovej ako po Rubinette. Prinajmenšom z dôvodu väčšej odolnosti. Rubinette som nekoštoval, ale Pinova má teraz veľmi sviežu a aromatickú chuť.... celý příspěvek >
Narašený česnek, 25.10.2011
Myslím si, že síran draseľný nie je neutrálny. Draseľné hnojivá sú podobne ako superfosfát z princípu kyslé, lebo uvoľňujú hydrolýzou v pôde anionty kyselín. Síran draseľný, amonný a superfosfát sa používajú v zmesi pre hnojenie kyslomilných... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika