Příspěvky uživatele - 162.10

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Poraďte rychle rostoucí jehličnan nebo stálezelený strom, 5.12.2009
Mě napadá rychle rostoucí stalezelené jehličnany a zároveň jsou to většinou Obři- 1-Douglaska Tisolistá(Menzesova, Obrovská až 135m.)- 2-Sequojovec Obrovský, až 110m.- 3-Sequoje Vždyzelená, až 120m.- 4-Cypřišovec Leylanduv, až 50m.- 5-Tuje Řásnatá,... celý příspěvek >
Jak namnožit Cypřišovec leylandův?, 12.11.2009
I já bych zmínil o tom to jehličnanu Cypřišovec Leylandův-Cupressocyparys Leylandii, tak též patří k mím nejoblíbenějším stromům Podle mých skušeností má mnoh odrůd i kultivarů které odolávají mrazu a dosti sylným větrům až síly Orkánu, má také... celý příspěvek >
Zemní vruty pro kotvení plotů, 30.9.2008
Viděl jsem teď prezentaci firmy KRINNER na letošním FORARCHu - ve venkovní expozici dokonce ukazovali aplikace. Vyrábí se různé velikosti - lze je použít i pod domečky, velké reklamní poutače apod. Dokonce jsem si koupil jeden hobbyvrut pro slunečník... celý příspěvek >
Švestka, 23.2.2008
Dobrý den, prosím o radu. Máme na zahradě blumu ale nevim co je to přesně za druh. Je asi 10 let stará. Plodí každý rok, ale skoro všechny plody jsou červivé nebo opadají. Listy jsou pravidelně obaleny mšicem přestože strom stříkáme. Jak a... celý příspěvek >
Myrta před zimou, 26.12.2007
Zdravím, souhlasím s názory, že myrta i rozmarýna přes zimu venku nepřežije. Já mám svoje myrty celoročně umístěné na jižních oknech, kde se jim opravdu daří. rozmarýnu jsem první rok nechala venku, ale zmrzla. Tak od té doby každý rok rozmarýnu... celý příspěvek >
Myrta na balkoně, 17.9.2007
Zdravím, také já úspěšně pěstuji již několik let myrty. Mám krásné čtyři velké myrty v jižních oknech a každý rok se mi daří z ostříhaných řízků namnožit malé myrtičky, které rozdávám svým přátelům. Ale letos byl na myrty opravdu špatný rok, protože... celý příspěvek >
Program na návrh zahrady, 1.9.2007
Nevíte prosím aktivační číslo z časopisu Zahrádkář? nemůžu časopis sehnat.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika