Příspěvky uživatele - 176.101

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kalná voda v nové studni, 23.7.2013
není hnědá jako hnědá, je hnědá od zeminy, nebo od manganu? Pokud je od zeminy tak se časem vyčistí, čerpat ale jen tak aby se odtok rovnal přítoku a ne ji strhnout do sucha a nechat znova natéct
Jak elegantne zacpat trubku pod tlakem, 8.2.2013
používám běžný dětský míček z hračkárny co má ventilek a dá se foukat
Drevene rolety do altanku, 27.11.2012
jelikož mám návětrnou stranu tak na zimu mám udělané bednění z OSB desek natřených v barvě pinie, měl jsem z toho strach ale ostudu to nedělá co se týče dřevěných rolet, dá se lecos vygooglit , je tam toho dost chtělo by to upřesnit,... celý příspěvek >
Žulová dlažba, 26.11.2012
bez chemie bych použil tlakovou myčku tedy WAPku
Plastová nádrž v kleci - montáž do země, napojení, 11.10.2012
mám tři za sebou jako septik, napouštěl jsem je vodou a zároven obsypával pískem, navrch jsem dal netkanou textílii a PZ desky, a nakonec zámkovku, jezdím to pom i osobákem, vše OK
Na 95% hotové, 13.9.2012
hezké mě se líbí Jirka
Rozebrání pojistky mrtvého muže u el. sekačky Mounfield, 6.8.2012
už jsem něco podobného rozebíral jsou to nýtky ale mají závit, takový dlouhý na jedno otočení kolem osy jsou tam, pomalu jsem to šroubovákem rozpáčil a šlo to pak i znova zacvaknout, jinak jde koupit v elfetexu cosi čím se to dá nahradit
Lavička Schönbrunn, 28.6.2012
já bych si tipnul že se jedná o opískovanou litinu ten al se mi moc nezdá, ale ukotvení to netuším ale určitě se to tu pořeší jirka
Křovinořez - po asi 15 minutách ztrácí výkon, 27.5.2012
některé křovináky mají pod výfukem tzv. lapač jisker, ten se ucpe sazema a pak nejde motor za plynem, stačí sundat výfuk a lapač / sítko/ vyhodit
Nejlevnější tryskací písek, 7.11.2011
ano taky používám písek na zámkovku k plné spokojenosti
Douzeni koupeneho uzeneho, 25.10.2011
Douzení uzeného, také jsem zkusil, v Makru koupil uzený bůček, a rovnou šup do komína, přeudil cca 8 hodin na cca60 a výsledek překvapivě dobrý Jsem v uzení úplný začátečník a tak také sonduji a shodou okolností jsem natrefil na vyučeného řezníka a... celý příspěvek >
Stavba udírny s grilem svépomocí, 7.10.2011 Obsahuje fotku
Tak mám letos dobojováno, kolaudační večírek byl OK, udírna udí, je fakt, že maso jsem zatím nezkoušel,  ale do vánoc se o něj pokusím, jinak uzeniny a douzenej bůček , mňam, dobouchal jsem střechu a doklepal dlažbu, spíchnul... celý příspěvek >
Uzení salámů a jiných masných výrobků, 29.9.2011
jsem na tom asi jako Vy, také jsem dostavěl , zkouším a učím se, Na maso si zatím netroufám a tak jsem nakoupil v Makru pár salámů, několik typů, nejvíce se mi osvědčil Selský a Vysočina, topím na 60 a nechal jsem cca 8 hodin, výsledek byl... celý příspěvek >
Stavba udírny s grilem svépomocí, 2.9.2011
například tyto klinker lícová cihla děrovaná NF  / malý formát klinker lícová cihla děrovaná VF   /  velký formát lícová cihlka děrovaná Roben pozor je několik rozměrů a to nejen délkově, ale i na výšku, koupit jdou i např. v... celý příspěvek >
Při startování tahá za šňůru, 31.8.2011
tak tak sřižený klínek, před měsícem jsem opravoval, jo a souseda to koplo tak že měl jelito na žebrech a pár dní byl mimo hru
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika